• 2020-10-19
  Bartosz Zmarzlik obronił tytuł indywidualnego żużlowego mistrza świata 2020! Po raz drugi z rzędu sięgnął po niego w Toruniu, podczas ostatniej rundy tegorocznego FIM Speedway Grand Prix, cyklu zawodów, którego oficjalnym watch & timing partnerem jest marka Aztorin.
 • 2020-09-09
  Znakomity duet projektantów, tworzący pod szyldem MMC Studio, zaprezentował swoją najnowszą kolekcję, a partnerem pokazu po raz kolejny była marka Apart. Śmiało można powiedzieć, że było to historyczne wydarzenie modowe w Polsce - pierwszy pokaz online.
 • 2020-09-09
  Za nami XIV edycja konkursu Superbrands, którego laureaci są wyłaniani w wyniku największego w Polsce badania konsumenckiego, oceniającego siłę i wizerunek marek.
 • 2020-09-03
  Zbliżający się koniec lata to nie powód, aby rezygnować z relaksujących chwil, ze spotkań z naturą, z poszukiwań przestrzeni, w której poczujemy duchową równowagę - o tym opowiada najnowsza, jesienna kampania Apart prezentująca biżuteryjne trendy marki.
 • 2020-07-23
  Dziewczyny kochają biżuterię! Modną czyli taką, która podkręci nawet najprostszą stylizację 
i nietuzinkową, bo nowoczesne dziewczyny to indywidualistki lubiące wyróżnić się w tłumie. Tego lata do młodych miłośniczek mody i szalonych trendsetterek swoją najnowszą kampanię kieruje marka Apart. Wyselekcjonowany wybór produktów pokocha każdy #girlgang!
 • 2020-05-15
  Kampania marki Artelioni na tegoroczne lato zaskakuje wyrafinowaną prostotą kadrów - jasnych, wypełnionych światłem, o oszczędnej scenografii. Wszystko po to, aby na pierwszym planie pozostała główna bohaterka sesji - współczesna kobieta świadoma zarówno swojego wnętrza, jak i zewnętrznego piękna, które podkreśla starannie dobranymi dodatkami. W tę rolę ponownie wciela się Kasia Zielińska.
 • 2020-03-10
  Powrót do natury i naturalna, subtelna odsłona kobiecości – te dwa trendy w najnowszej, wiosenno - letniej kampanii połączyła marka Apart. Kojąca kolorystyka i kobiety, które emanują wewnętrznym, naturalnym pięknem. To wszystko znajdziemy w przepięknych kadrach z najnowszej sesji.
 • 2020-01-14
  Romantyczne kadry, uchwycone przez migawkę aparatu ulotne gesty, nuta klimatu retro i najpiękniejsze biżuteryjne wzory z kolekcji Apart, które wspaniale wpisują się w aurę święta zakochanych. Czułą opowieść o miłości stworzyli dla marki Apart Kinga Wawrzyniak i Stanisław Obolewicz - gwiazdy ostatniej edycji show „Top Model”. Udział w kampanii walentynkowej Apart był dla młodych adeptów modelingu nagrodą za zwycięstwo w jednym z zadań w ramach programu - zmysłowej sesji w deszczu.