• 2021-12-03
  Apart oraz dostępna tylko w tej sieci salonów i na apart.pl marka szwajcarskich zegarków Albert Riele od lat angażują się w prestiżowe wydarzenia, a do takich należy VIVA! Photo Awards. Marki partnerują już kolejnej edycji tego znakomitego konkursu fotograficznego.
 • 2021-11-09
  Najnowsza kampania marki Apart na Święta 2021 przywodzi na myśl przenikanie się teraźniejszości z fantazją. Inspiracją dla tej kampanii były przestrzenne kartki świąteczne sprzed lat, które po otwarciu zachwycały bajecznymi, wielowymiarowymi obrazami i przenosiły nas do bajkowego świata niczym z malarskiej akwareli.
 • 2021-11-09
  Polska Akcja Humanitarna dołącza do grona organizacji, które wspiera marka Apart. Firma została partnerem strategicznym PAH. Apart włączy się w pomoc najmłodszym w ramach programu Pajacyk.
 • 2021-10-25
  Miesięcznik „Glamour” od lat nagradza wyróżniające się osobowości związane nie tylko z show biznesem. Tegoroczna gala wręczenia statuetek, które powstają w pracowniach partnera plebiscytu, marki Apart, odbyła się w warszawskiej Fabryce Norblina.
 • 2021-10-25
  We wnętrzach Warszawskiej Opery Kameralnej odbyła się kolejna już edycja Wielkiej Gali Gwiazd Plejady, której partnerem była ponownie marka Apart.
 • 2021-10-21
  Marka MMC Studio, za której sukcesem stoją Ilona Majer i Rafał Michalak świętuje w tym roku jubileusz ćwierćwiecza obecności na rynku modowym. W warszawskim Studio LAS odbył się pokaz duetu pod hasłem „Podróż sentymentalna”, który uświetnia tę wspaniałą rocznicę, a biżuteria z logo Elixa ponownie pojawiła się jako uzupełnienie zaproponowanych sylwetek.
 • 2021-10-14
  Elixa to ulubiona marka kobiet poszukujących w biżuterii połączenia trendów, wyrazistości i awangardowego designu. W najnowszej, jesiennej kampanii nie zabrakło dodatków w charakterystycznym stylu marki, a w roli jej nowej ambasadorki debiutuje top modelka Monika JAC Jagaciak.
 • 2021-10-09
  W warszawskim hotelu Sofitel odbył się kolejny XII Bal Charytatywny Gwiazd Dobroczynności, będący podsumowaniem plebiscytu organizowanego przez magazyn „SHOW”. Partnerem wydarzenia od lat jest marka Apart.
 • 2021-10-07
  Przyznano „Szczakiele” 2021 - nagrody dla najlepszych żużlowców w mijającym sezonie. Wśród laureatów tego prestiżowego wydarzenia nie mogło zabraknąć Bartosza Zmarzlika, ambasadora marki Aztorin, która jest partnerem cyklu SGP oraz Ekstraligi.
 • 2021-09-30
  Firma Apart ponownie została wyróżniona statuetką Superbrands, tym razem za 2021 rok. To nagrody dla najsilniejszych marek na polskim rynku, a laureaci są wyłaniani w procesie weryfikacyjnym z udziałem konsumentów oraz niezależnych ekspertów zasiadających w Radzie Marek.
 • 2021-09-12
  Za nami 14 edycja jednego z najbardziej cenionych i największych międzynarodowych festiwali kina niezależnego w tej części Europy, czyli Mastercard Off Camera w Krakowie. Partnerem wydarzenia i sponsorem nagród, w tym dla odtwórców najlepszych głównych ról, ponownie była marka szwajcarskich zegarków Albert Riele.
 • 2021-09-01
  Apart od początku tworzy z miłości do piękna, kobiet, sztuki, ale także z miłości do mody. Najnowsza kampania marki to zapowiedź tego, jak jej kreatorzy widzą tegoroczną, modową jesień i biżuteryjne trendy. Przed obiektyw aparatu powraca od lat związana z modą i Apart Kasia Sokołowska w szykownym wydaniu.
 • 2021-07-13
  Kasia Zielińska od kilku lat jest związana z marką Artelioni jako jej ambasadorka. Ciesząca się sympatią widzów aktorka ponownie stanęła przed obiektywem aparatu, prezentując letnie nowości z kolekcji marki. Najnowsza kampania właśnie wystartowała.
 • 2021-07-06
  Emocje, pasja i dynamika - z tym kojarzony jest żużel, dyscyplina, za którą stoi rzesza wiernych kibiców w Polsce. Marka Aztorin przez lata wspierała cykl FIM Speedway Grand Prix wyłaniający Indywidualnego Mistrza Świata. Dlatego wybór nowego ambasadora marki wydaje się oczywisty - został nim Bartosz Zmarzlik.
 • 2021-07-02
  W piątek 2 lipca po raz kolejny odbyła się emocjonująca Gala #Hashtagi Roku 2021, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń z udziałem popularnych influenserek i influencerów oraz osób związanych z show-biznesem. Marka Apart po raz kolejny została partnerem uroczystości oraz fundatorem nagród dla laureatów. Również i tym razem była odpowiedzialna za zaprojektowanie i wykonanie statuetek. Wręczenie wyróżnień twórcom internetowym odbyło w Teatrze Scena Monopolis w Łodzi, a organizatorem wydarzenia była Platforma See Bloggers.
 • 2021-06-28
  Ilona Majer i Rafał Michalak, czyli doskonale znany koneserom mody duet projektantów tworzących pod marką MMC, ponownie zachwycił. W jubileuszowym roku - bo MMC obchodzi 25-lecie działalności na polskim rynku modowym, swoją nową kolekcją złożył hołd tradycjom i historii łódzkiego włókiennictwa.
 • 2021-06-16
  Marka Apart rozpoczyna sezon letni nową kampanią z udziałem ambasadorki marki Julią Wieniawą. Zdjęcia z gwiazdą prezentującą idealne na tę porę roku biżuteryjne nowości i bestsellery z kolekcji Apart powstały w prawdziwie wakacyjnych plenerach.
 • 2021-06-06
  Za nami prestiżowe zawody jeździeckie CHI 4 Foulee 2021. Impreza odbywała się na poznańskim Hipodromie Wola, a jednym z partnerów rywalizacji był sponsor Polskiego Związku Jeździeckiego, marka szwajcarskich zegarków Albert Riele.
 • 2021-04-27
  Najnowsza kampania marki Apart to opowieść o drobnych, czułych gestach, w których kryje się sekret najdoskonalszej relacji na świecie. Tej, jaka tworzy się między mamą i dzieckiem. Do kampanii, w której odzwierciedlono historię tak niezwykłej więzi, Apart zaprosił swoją ambasadorkę Małgorzatę Sochę i jej mamę, Bożenę Sochę.
 • 2021-03-23
  Nowa kampania Apart zachwyca bliskimi, portretowymi kadrami i subtelną, stonowaną kolorystyką. Efekt? Ponadczasowy! Zdjęcia pozwalają na pierwszy plan wydobyć to, co najważniejsze – nastrój i magię chwil, w których bohaterce towarzyszy biżuteria.
 • 2021-03-10
  Poznaliśmy laureatów 24. edycji plebiscytu Telekamery. Partnerem tego wyjątkowego wydarzenia oraz sponsorem statuetek, które trafiły do rąk zwycięzców, był Apart.
 • 2021-02-25
  12 edycja konkursu Viva Photo Awards, którego partnerem są marki Apart i Albert Riele, była wyjątkowa, nie tylko z powodu nagrodzonych prac utalentowanych fotografów, czy znamienitego jury, ale również za sprawą szczególnych okoliczności, w jakich odbywał się plebiscyt. Po raz pierwszy przyznawanie nagród odbyło się bez towarzyszącej konkursowi gali.