• 2022-12-27
  Karnawał to szczególny czas, kiedy każda kobieta chce się wyróżnić, wyglądać i poczuć zupełnie inaczej niż na co dzień. Nowa kampania Apart z udziałem Julii Wieniawy prezentuje trendy w biżuterii, które dodadzą blasku stylizacjom karnawałowym.
 • 2022-11-30
  To już 14 edycja organizowanego przez dwutygodnik „VIVA!” konkursu fotograficznego VIVA! Photo Awards, którego partnerem od lat jest Apart.pl i marka szwajcarskich zegarków Albert Riele. Finałem konkursu była uroczysta gala w warszawskiej Przestrzeni Chłodna31, podczas której wręczono nagrody autorom najlepszych prac. Statuetki dla laureatów powstają w pracowniach Apart.
 • 2022-11-24
  Maciej Zień należy do ścisłego grona czołowych polskich projektantów, którego premierowe kolekcje są zawsze wyczekiwane przez licznych wielbicieli jego talentu. W warszawskim Pałacu Kultury i Nauki zaprezentował trendy na wiosnę oraz lato 2023, a biżuteria z kolekcji Apart i Elixa dodała im blasku.
 • 2022-11-08
  Marka Artelioni przyzwyczaiła już stale powiększające się grono swoich wielbicielek do tego, że inspirując się różnorodnością świata kobiet tworzy biżuterię dla każdej z nich. Najmodniejsze trendy filtruje poprzez własne DNA i tworzy kreatywną, świeżą wizję dodatków, której nową odsłonę prezentuje najnowsza kampania Artelioni.
 • 2022-11-07
  Nowa kampania Apart jest odpowiedzią na pytanie, za co tak naprawdę kochamy Święta Bożego Narodzenia. Dlaczego tak na nie czekamy przez cały rok? Ponieważ uwielbiamy to, co ze sobą niosą - rodzinną atmosferę, bliskość, dobrze znane tradycje i smaki. A przede wszystkim mnóstwo radości. O tym wszystkim opowiada świąteczna kampania Apart z udziałem Małgosi Sochy i jej najbliższych.
 • 2022-10-27
  Przyznawane przez miesięcznik „Glamour” nagrody Kobieta Roku Glamour dla wyróżniających się znanych kobiet i mężczyzny od lat cieszą się uznaniem. Sponsorem plebiscytu po raz kolejny był jubiler Apart, w którego pracowniach powstają ufundowane przez markę statuetki. Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję plebiscytu odbyła się w warszawskim klubie Niebo, a wyróżnieni zostali wybrani w kilku kategoriach.
 • 2022-10-26
  Marek Apart i Breitling nie trzeba przedstawiać. Poza tym, że są rozpoznawalne i cenione, łączy je coś jeszcze. W tym roku świętowały wspólnie podwójny jubileusz - 20 lat współpracy oraz 70 urodziny jednego z najbardziej kultowych zegarków z logo Breitling, czyli Navitimer. Wydarzenie odbyło się w klubie Jassmine w Warszawie i zgromadziło wielu wielbicieli zegarmistrzostwa z najwyższej półki.
 • 2022-10-22
  Już po raz 13 odbył się Plebiscyt „Gwiazdy Dobroczynności”, którego inicjatorem jest Akademia Rozwoju Filantropii wspierana przez magazyn „Twój Styl”. Od lat w projekt ten, w którym za działania charytatywne nagradzani są znani i lubiani, zaangażowana jest marka Apart w roli partnera i sponsora statuetek dla nagrodzonych.
 • 2022-10-10
  Marka Aztorin jest Partnerem Technologicznym PGE Ekstraligi Żużlowej, która tradycyjnie podsumowała sezon 2022, przyznając doroczne nagrody dla najlepszych w tej dyscyplinie. Szczakiele, bo o nich mowa, powędrowały m.in. do rąk ambasadora Aztorin - zdobywcy trzeciego tytułu mistrza świata Bartosza Zmarzlika.
 • 2022-09-21
  Do pokaźnej kolekcji statuetek przyznanych Apart dołączyła kolejna - Superbrands Polska, tym razem za 2022 rok. To wyróżnienie marka otrzymywała w ubiegłych latach wielokrotnie, a wraz z najnowszą nagrodą są one potwierdzeniem stałego, wysokiego poziomu usług świadczonych na rynku. Superbrands jest niezwykle cennym tytułem, bo proces weryfikacyjny, który wyłania najsilniejsze polskie marki obejmuje udział konsumentów oraz ekspertów Konfederacji Lewiatan.
 • 2022-09-05
  Najnowsza kampania Apart jest niezwykłą podróżą po diamentowych kolekcjach marki, po których przewodniczką jest Maria Dębska. Charyzmatyczna aktorka, która zachwyca talentem i zjawiskową urodą, została nową ambasadorką marki i gwiazdą diamentowej sesji Apart.
 • 2022-08-17
  Elixa to marka, która od lat zachwyca tysiące kobiet, oferując biżuterię i zegarki w nowoczesnym, modowym wydaniu. Projektanci konsekwentnie kreują jej wyrazisty charakter. W zgodzie z DNA marki tworzone są także jej kampanie - realizowane w najmodniejszych lokalizacjach, z nowoczesną architekturą i pięknymi, nadmorskimi krajobrazami w tle. Tegoroczna kampania zyskała nowy wymiar i rozmach, bowiem do uniwersum marki Elixa dołączył nowoczesny jacht, który jest pełnoprawnym bohaterem kampanii. Elixa pod własną banderą wypływa na szerokie wody!
 • 2022-08-09
  Biżuteria – piękny detal, który pozwala wyrazić co czujemy, jak się czujemy i co nam w duszy gra. W najnowszej kampanii marka Apart prezentuje swoją młodzieżową odsłonę. Energetyczne kadry oraz wyjątkowa biżuteria bezapelacyjnie kojarzą się z niezobowiązującym stylem, spontanicznością i luzem.
 • 2022-08-01
  #TatrzańskieOpowieści to kolejna z wypraw Mateusza Waligóry, której jako partner towarzyszył Aztorin, marka oferująca zegarki i męską biżuterię. Odbyła się ona w ramach cyklu Aztorin Expedition.
 • 2022-07-07
  Po spowodowanej pandemią przerwie jedni z najbardziej cenionych twórców modowych Paprocki & Brzozowski sprawili nie lada niespodziankę wielbicielom mody. W warszawskiej Elektrowni Powiśle zaprezentowali gościom i miłośnikom ich talentu pokaz dwóch kolekcji. Dopełnieniem sylwetek była biżuteria Apart.
 • 2022-06-11
  W łódzkim centrum Monopolis odbyła się kolejna edycja Festiwalu Twórców Internetowych See Bloggers. Apart ponownie był partnerem tego dwudniowego wydarzenia, a także sponsorem nagród #Hashtagi Roku oraz organizatorem warsztatów. To największe spotkanie działających w social mediach i blogosferze autorów.
 • 2022-06-06
  Pod koniec kwietnia 2022 r. podróżnicy Mateusz Waligóra i Łukasz Supergan rozpoczęli wyprawę Polish Greenland Expedition, której partnerem była marka Aztorin. Plan eskapady zakładał przejście na nartach z zachodu na wschód skutej lodem Grenlandii i... po 35 dniach globtroterzy osiągnęli swój cel!
 • 2022-06-01
  To była szczególna gala rozdania nagród Telekamery Tele Tygodnia, bo odbywała się po raz 25. Apart ponownie był sponsorem wydarzenia i fundatorem statuetek dla nagrodzonych, a tym razem uhonorowano najlepszych telewizyjnych aktorów, produkcje i osobowości ćwierćwiecza.
 • 2022-05-27
  Po raz 15 swój finał badań miał Polski Program Jakości Obsługi, który wyłania zwycięzców, czyli firmy najbardziej przyjazne konsumentom. Apart po raz kolejny otrzymał statuetkę Gwiazda Jakości Obsługi podczas uroczystej gali w warszawskim Business Centre Club. W roli prowadzącej wydarzenie wystąpiła Ewa Drzyzga.
 • 2022-05-23
  Za nami uroczysta Gala, podsumowująca piłkarski sezon 2021/22 Ekstraklasy, której oficjalnym sponsorem zegarkowym jest Aztorin.
 • 2022-05-07
  To prawdziwa przyjemność być częścią święta kina wybitnych twórców, którzy z odwagą kreują filmy na własnych zasadach, nie ulegając presji czy sugestiom innych.
 • 2022-04-05
  Tegoroczna gala rozdania nagród ELLE STYLE AWARDS, przyznawanych przez miesięcznik „ELLE” odbyła się na Służewcu w Warszawie. Apart.pl był sponsorem tego plebiscytu i tradycyjnie wykonał w swoich pracowniach statuetki według własnego projektu dla laureatów.
 • 2022-03-15
  Puchar Świata w Skokach Narciarskich to cykl zawodów, który co roku elektryzuje rzesze fanów tego sportu zimowego. Rywalizacja odbywa się na najbardziej znanych skoczniach w kilku krajach, a marka szwajcarskich zegarków Bergstern była oficjalnym partnerem aż sześciu konkursów.
 • 2022-03-09
  U progu wiosny debiutuje najnowsza kampania marki Apart, która jest zapowiedzią biżuteryjnych trendów na tę porę roku. Julia Wieniawa prezentuje dodatki w których dominują symbole, kolory, a także klasyka w modnym wydaniu. Sesja zrealizowana została w malowniczej Barcelonie i to właśnie energia miasta i rozkwitającej do życia natury były inspiracją i tłem do stworzenia kampanijnych kadrów.
 • 2022-02-25
  Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele po raz kolejny towarzyszyła w roli partnera cyklowi prestiżowych halowych zawodów jeździeckich Cavaliada Tour. Gospodarzami kolejnych odsłon rywalizacji były cztery miasta - Warszawa, Poznań, Sopot i Kraków.
 • 2022-01-12
  Do udziału w najnowszej, zrealizowanej z okazji Walentynek kampanii, marka Apart zaprosiła uczestników jubileuszowej, 10 edycji programu „Top Model”. Apart jest partnerem show od jego pierwszej odsłony. W kampanii udział wzięła zwyciężczyni ostatniego sezonu programu Dominika Wysocka w duecie z jego uczestnikiem Mikołajem Krawieckim.