• 2022-09-05
  Najnowsza kampania Apart jest niezwykłą podróżą po diamentowych kolekcjach marki, po których przewodniczką jest Maria Dębska. Charyzmatyczna aktorka, która zachwyca talentem i zjawiskową urodą, została nową ambasadorką marki i gwiazdą diamentowej sesji Apart.
 • 2022-08-17
  Elixa to marka, która od lat zachwyca tysiące kobiet, oferując biżuterię i zegarki w nowoczesnym, modowym wydaniu. Projektanci konsekwentnie kreują jej wyrazisty charakter. W zgodzie z DNA marki tworzone są także jej kampanie - realizowane w najmodniejszych lokalizacjach, z nowoczesną architekturą i pięknymi, nadmorskimi krajobrazami w tle. Tegoroczna kampania zyskała nowy wymiar i rozmach, bowiem do uniwersum marki Elixa dołączył nowoczesny jacht, który jest pełnoprawnym bohaterem kampanii. Elixa pod własną banderą wypływa na szerokie wody!
 • 2022-08-09
  Biżuteria – piękny detal, który pozwala wyrazić co czujemy, jak się czujemy i co nam w duszy gra. W najnowszej kampanii marka Apart prezentuje swoją młodzieżową odsłonę. Energetyczne kadry oraz wyjątkowa biżuteria bezapelacyjnie kojarzą się z niezobowiązującym stylem, spontanicznością i luzem.
 • 2022-08-01
  #TatrzańskieOpowieści to kolejna z wypraw Mateusza Waligóry, której jako partner towarzyszył Aztorin, marka oferująca zegarki i męską biżuterię. Odbyła się ona w ramach cyklu Aztorin Expedition.
 • 2022-07-07
  Po spowodowanej pandemią przerwie jedni z najbardziej cenionych twórców modowych Paprocki & Brzozowski sprawili nie lada niespodziankę wielbicielom mody. W warszawskiej Elektrowni Powiśle zaprezentowali gościom i miłośnikom ich talentu pokaz dwóch kolekcji. Dopełnieniem sylwetek była biżuteria Apart.
 • 2022-06-11
  W łódzkim centrum Monopolis odbyła się kolejna edycja Festiwalu Twórców Internetowych See Bloggers. Apart ponownie był partnerem tego dwudniowego wydarzenia, a także sponsorem nagród #Hashtagi Roku oraz organizatorem warsztatów. To największe spotkanie działających w social mediach i blogosferze autorów.
 • 2022-06-06
  Pod koniec kwietnia 2022 r. podróżnicy Mateusz Waligóra i Łukasz Supergan rozpoczęli wyprawę Polish Greenland Expedition, której partnerem była marka Aztorin. Plan eskapady zakładał przejście na nartach z zachodu na wschód skutej lodem Grenlandii i... po 35 dniach globtroterzy osiągnęli swój cel!
 • 2022-06-01
  To była szczególna gala rozdania nagród Telekamery Tele Tygodnia, bo odbywała się po raz 25. Apart ponownie był sponsorem wydarzenia i fundatorem statuetek dla nagrodzonych, a tym razem uhonorowano najlepszych telewizyjnych aktorów, produkcje i osobowości ćwierćwiecza.
 • 2022-05-27
  Po raz 15 swój finał badań miał Polski Program Jakości Obsługi, który wyłania zwycięzców, czyli firmy najbardziej przyjazne konsumentom. Apart po raz kolejny otrzymał statuetkę Gwiazda Jakości Obsługi podczas uroczystej gali w warszawskim Business Centre Club. W roli prowadzącej wydarzenie wystąpiła Ewa Drzyzga.
 • 2022-05-23
  Za nami uroczysta Gala, podsumowująca piłkarski sezon 2021/22 Ekstraklasy, której oficjalnym sponsorem zegarkowym jest Aztorin.
 • 2022-05-07
  To prawdziwa przyjemność być częścią święta kina wybitnych twórców, którzy z odwagą kreują filmy na własnych zasadach, nie ulegając presji czy sugestiom innych.
 • 2022-04-05
  Tegoroczna gala rozdania nagród ELLE STYLE AWARDS, przyznawanych przez miesięcznik „ELLE” odbyła się na Służewcu w Warszawie. Apart.pl był sponsorem tego plebiscytu i tradycyjnie wykonał w swoich pracowniach statuetki według własnego projektu dla laureatów.
 • 2022-03-15
  Puchar Świata w Skokach Narciarskich to cykl zawodów, który co roku elektryzuje rzesze fanów tego sportu zimowego. Rywalizacja odbywa się na najbardziej znanych skoczniach w kilku krajach, a marka szwajcarskich zegarków Bergstern była oficjalnym partnerem aż sześciu konkursów.
 • 2022-03-09
  U progu wiosny debiutuje najnowsza kampania marki Apart, która jest zapowiedzią biżuteryjnych trendów na tę porę roku. Julia Wieniawa prezentuje dodatki w których dominują symbole, kolory, a także klasyka w modnym wydaniu. Sesja zrealizowana została w malowniczej Barcelonie i to właśnie energia miasta i rozkwitającej do życia natury były inspiracją i tłem do stworzenia kampanijnych kadrów.
 • 2022-02-25
  Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele po raz kolejny towarzyszyła w roli partnera cyklowi prestiżowych halowych zawodów jeździeckich Cavaliada Tour. Gospodarzami kolejnych odsłon rywalizacji były cztery miasta - Warszawa, Poznań, Sopot i Kraków.
 • 2022-01-12
  Do udziału w najnowszej, zrealizowanej z okazji Walentynek kampanii, marka Apart zaprosiła uczestników jubileuszowej, 10 edycji programu „Top Model”. Apart jest partnerem show od jego pierwszej odsłony. W kampanii udział wzięła zwyciężczyni ostatniego sezonu programu Dominika Wysocka w duecie z jego uczestnikiem Mikołajem Krawieckim.