Wielki sukces w Beverly Hills!

Wielki sukces w Beverly Hills!

2010-11-17

 – teraz zadebiutowała w Los Angeles jako pierwsza Polka za oceanem.

Pięknie zorganizowane przez Amerykanów charytatywne pokazy mody odbyły się w luksusowym hotelu Beverly Hills Hilton. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, a także media – Teresa Rosati udzieliła wielu wywiadów, m.in. dla amerykańskiej telewizji NBC, która pokazała reportaż z przygotowań do pokazu właśnie polskiej projektantki w głównym wydaniu wiadomości. Pokaz relacjonowała też telewizja TVN w programie „Dzień Dobry TVN”.

Kolekcja zaprezentowana w Beverly Hills nosiła tytuł „The Universe of Women”, czyli Wszechświat Kobiet i składała się z dwóch części: The Best of Teresa Rosati oraz propozycji na rok 2011 w linii Klasycznej i For Weronika. Modele zostały wykonane ze znakomitej jakości jedwabi naturalnych, szyfonu, satyny, żakardu i tafty. Biżuteria Apart do pokazu została starannie dobrana przez samą projektantkę oraz świetnego stylistę, Tomka Jacykowa.

Nawiązaniem do tematu kolekcji były modelki reprezentujące różnorodny świat kobiet – były wśród nich kobiety ciemnoskóre, o urodzie słowiańskiej, Azjatki, a także typowe Angielki – wszystkie z agencji Ford, jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych agencji modelek w USA. W finale pokazu Teresa Rosati zebrała owacje na stojąco, a dzień później kilka modeli z jej kolekcji wzięło już udział w sesjach zdjęciowych do amerykańskich magazynów.

Gośćmi wieczoru byli m.in.: prezydent Beverly Hills Jimmy Delshad, który objął honorowy patronat nad BHFF, choreograf Lady Gagi, Laurie Ann Gibson, znany prezenter telewizyjny Jonathan Alkin, dyrektor festiwalu polskich filmów w Los Angeles Vladek Juszkiewicz, aktorzy, m.in.: Michael Barton, Paul Sordino, Katarzyna Sowińska czy Weronika Rosati, twarz linii For Weronika.

Prezentację kolekcji w Los Angeles entuzjastycznie przyjęła również Polonia kalifornijska, która licznie przybyła tego wieczoru na pokaz. Helena i Stanley Kolodziey, znani promotorzy i sponsorzy wielu polskich wydarzeń kulturalnych w USA, wydali na cześć polskiej projektantki wytworne przyjęcie w swojej rezydencji w Beverly Hills.


Zobacz relacje z pokazu w „Dzień Dobry TVN":

Kulisy przygotowań do pokazu Teresy Rosati w Beverly Hills

Kulisy pokazu Teresy Rosati