300 000 zł od Apart w Mam Talent!

300 000 zł od Apart w Mam Talent!

2012-11-26

Firma Apart już po raz kolejny ufundowała wielką główną wygraną w telewizyjnym show „Mam talent!”. Zwycięzcami 5. edycji, przyciągającej co tydzień ok. 4-milionową widownię, została para akrobatów – Delfina i Bartek z Rzeszowa, którzy zebrali największą liczbę głosów od telewidzów.

Program „Mam Talent!” emitowany w TVN to telewizyjny talent show, w którym uczestnicy prezentują różne umiejętności przed trojgiem jurorów i publicznością. Uczestnikiem programu może być każdy: osoba lub grupa, amator i profesjonalista, niezależnie od wieku. Z tysięcy uczestników jurorzy wybierają 40 półfinalistów, którzy w programach na żywo walczą o nagrodę pieniężną w wysokości 300 tysięcy złotych, fundowaną przez Apart. Zwycięzca jest tylko jeden...

Jurorzy: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremiak oraz Robert Kozyra (po raz drugi w tym składzie) mierzą się z niezwykłym zadaniem odkrywania prawdziwych talentów. W piątym sezonie show nie zabrakło wzruszeń, łez i salw śmiechu, a wszystko z zabawnym komentarzem prowadzących program Szymona Hołowni i Marcina Prokopa.