Apart, Anja Rubik i Top Ten Plejady

Apart, Anja Rubik i Top Ten Plejady

2012-05-19

Najgorętsze nazwiska showbiznesu z Anją Rubik – ambasadorką Apart na czele, zawitały do warszawskiego Klubu Space. Prawdziwa plejada gwiazd – komentowano. Nie mogło być inaczej, skoro organizatorem imprezy był portal internetowy Plejada, który po raz drugi wybrał „Top Ten”, czyli 10 najbardziej interesujących gwiazd, i uhonorował je statuetkami. Otrzymali je: Anja Rubik, Magdalena Mielcarz, Anna Przybylska, Natasza Urbańska,  Krystyna Mazurówna, Marina Łuczenko, Ewa Minge, Tomasz Raczek, Tatiana Okupnik, Michał Figurski i Kuba Wojewódzki. Głównym partnerem imprezy był Apart. „Przyznaliśmy 10 równorzędnych nagród wyjątkowym osobowościom show-biznesu, gwiazdom, o których było najgłośniej w mediach przez ostatnie 12 miesięcy. Nagrodziliśmy osoby, które czymś nas zachwyciły lub zaszokowały opinię publiczną, które są kontrowersyjne, wzbudzają emocje, a to najważniejsze w show-biznesie" – powiedziała redaktor naczelna Plejady Ewa Wojciechowska.

Wyjątkowym gościem wieczoru była związana z marką Apart Anja Rubik, która specjalnie przyleciała do Warszawy, by odebrać nagrodę za styl, klasę, i za to, że jest Najlepszą Ambasadorką Polski na Świecie – tak przedstawiła Anję Ewa Wojciechowska. Supermodelka zrobiła w kraju przystanek w drodze do Cannes, gdzie pojawi się na kilku premierach filmowych i gdzie odbędzie się premiera jej gazety „25 Magazine”.

Przy rytmach energetycznej muzyki i kolorowych drinkach na imprezie Plejady doskonale bawili się m.in.: Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Teresa i Weronika Rosati, Maja Sablewska, Patricia Kazadi, Robert Kupisz, Natalia Jaroszewska, Paprocki i Brzozowski, Marek Włodarczyk, Andżelika Piechowiak, Anna Popek, Magda Femme, Magda Steczkowska, Radosław Majdan i Anna Prus.