Apart i Zenith Supermarkami!

Apart i Zenith Supermarkami!

2012-05-28

Marka Apart po raz kolejny znalazła się w gronie najsilniejszych marek konsumenckich na polskim rynku, wyłonionych w ramach 6 edycji projektu Superbrands w Polsce. Miło nam ogłosić, że również marka zegarków Zenith, której Apart jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce, znalazła się w tegorocznym, prestiżowym zestawieniu.

Nagroda przyznawana jest markom, które odznaczają się wyjątkowo silną pozycją w swojej branży. Zwyczajowo wyboru laureatów dokonuje Rada Marek - niezależne gremium ekspertów, podejmujących decyzje w oparciu o kryteria takie jak rozpoznawalność marki, jej wizerunek, konkurencyjność, wyjątkowe korzyści, które oferuje oraz relacje z klientami. Po raz pierwszy w polskiej edycji projektu, laureatów wytypowano w oparciu o skonsolidowane oceny ekspertów oraz grupy blisko 2800 osób, które wzięły udział w badaniu konsumenckim. Uzyskana nagroda cieszy nas zatem podwójnie!

Superbrands to ranking marek organizowany w Polsce na zlecenie The Superbrands Ltd. Celem projektu jest wybór najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek obecnych na naszym rynku.