Najmocniejsza Polska Marka po raz szósty!

Najmocniejsza Polska Marka po raz szósty!

2012-12-20

APART już po raz szósty został zwycięzcą kategorii marek niespożywczych w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”: Otrzymaliśmy tytuł Najmocniejszej Polskiej Marki 2012. Dziękujemy naszym Klientom za wybór marki Apart – to dzięki Wam jesteśmy liderem.

Moc marki Apart w tegorocznym rankingu w porównaniu do ubiegłego, wzrosła aż o 22 punkty, tym samym ugruntowując silną pierwszą pozycję w swej kategorii. Podobnie jak rok temu – w ocenie Polaków Apart to numer jeden pod względem prestiżu, wysoce ceniona jest jakość Apart, a klienci – użytkownicy naszej marki – chętnie polecają ją innym użytkownikom.

Ten prestiżowy ranking, wyróżniający 12 kategorii, przygotowywany jest na podstawie skomplikowanych badań konsumenckich, przeprowadzonych przez firmy Nielsen i Akropolis Advisory. Mimo spowolnienia w całej branży handlowej, Apart i ten rok zalicza do udanych, a wyniki rankingu dobitnie świadczą, że wartość, prestiż i moc marki Apart cały czas idą w górę. Nie tylko pokonaliśmy konkurencyjne marki jubilerskie, ale również w generalnym rankingu Apart zajął bardzo wysokie pozycje.