Statuetki Apart dla Kobiet Glamour!

Statuetki Apart dla Kobiet Glamour!

2012-06-01

Wyjątkowe statuetki od Apart, srebrne pierścienie – jak co rok trafiły na ręce laureatek plebiscytu Kobieta Roku Glamour. Uroczysta gala odbyła się w pięknych ogrodach Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

„To bardzo specjalny wieczór. Nasze nagrody, a przyznajemy je już od sześciu lat, są taką kwintesencją ducha glamour, wręczamy je ludziom, którzy inspirują, którzy są utalentowani i są piękni nie tylko na zewnątrz, ale i w środku” – powiedziała Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu „Glamour”.

Główną nagrodę Kobiety Roku Glamour z rąk Anny Jurgaś otrzymała Magdalena Mielcarz, która ostatnio jest bardzo na topie. „Dziękuję czytelnikom Glamour, którzy pewnie w większości są kobietami, że mnie wybrali” – powiedziała wzruszona i szczęśliwa laureatka.

Wśród nagrodzonych byli też: Ewa Wojciechowska, szefowa portalu Plejada, w kategorii Kreatywna w Biznesie, Kinga Preis w kategorii Artystka Roku, Joanna Przetakiewicz, właścicielka Domu Mody La Mania, w kategorii Osobowość Mody, duet Bizuu Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak w kategorii Wejście w stylu Glamour oraz Arkadiusz Likus, pomysłodawca i inwestor ekskluzywnego domu handlowego vitkAc w Warszawie, w kategorii Mężczyzna Roku.

Prowadzącym był Marcin Prokop, jak zawsze pełen humoru, a Mika Urbaniak uatrakcyjniła wieczór kilkoma numerami ze swej najnowszej płyty. Uroczystość przyciągnęła wielu gości, m.in. Weronikę Rosati, Katarzynę Zielińską, Joannę Horodyńską, Krzysztofa Hołowczyca, Cezarego Pazurę z żoną i wielu innych.