Aztorin i najlepsza żużlowa liga świata

Aztorin i najlepsza żużlowa liga świata

2014-09-05

Aztorin jest oficjalnym partnerem technologicznym polskiej Ekstraligi żużlowej - najlepszej na świecie.

Sport żużlowy, żużel, speedway - jeden z najpopularniejszych sportów motorowych w Europie. Jego entuzjastów nie brakuje również, a może przede wszystkim w Polsce - fakt ten nie może dziwić, mamy w końcu doskonałych zawodników, zarówno utalentowanych, jak i utytułowanych - oraz najlepszą na świecię ligę, oficjalnie zwaną Speedway Ekstraligą. Śmiało można powiedzieć, że żużel jest sportową chlubą naszego kraju.

W emocjonujących rozgrywkach Ekstraligii ma swój udział również marka Aztorin, która już niejednokrotnie zasłynęła patronowaniem przedsięwzięciom i dziedzinom wymagającym dynamizmu, odwagi, siły, niekiedy nawet brawury. Zalicza się do nich z pewnością speedway. Aztorin obecny jest w rozgrywkach jako oficjalny partner technologiczny i chronometrażysta.

W najbliższy weekend odbędą się ostatnie rozgrywki części zasadniczej Ekstraligii 2014, natomiast rozgrywki finałowe rozpoczną się już 15 września, z wielkim finałem przewidzianym na 4-5 października 2014. Zachęcamy do aktywnego kibicowania i zapraszamy.