Aztorin wspiera Wielki Mecz!

Aztorin wspiera Wielki Mecz!

2014-09-02

Takiego wydarzenia jeszcze nie było! W ostatnią niedzielę sierpnia na stadionie Legii w Warszawie po raz pierwszy w historii zmierzyły się drużyny piłkarskie TVP i TVN. Wygrali mali pacjenci – udało się zebrać prawie milion złotych, które przeznaczone zostaną na odbudowę Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Charytatywny mecz w obu stacjach obejrzało łącznie 3,33 mln widzów!

W roli kapitanów wyjątkowych drużyn piłkarskich wystąpili Piotr Kraśko i Kamil Durczok, a gospodarzami spotkania byli Agata Młynarska i Marcin Prokop. Zaszczytną funkcję głównego arbitra pełnił Jerzy Dudek. Mecz wygrała TVP wynikiem 2:1. Gole dla telewizji publicznej strzelili Marcin Mroczek i Kamil Jankowski, a dla TVN - Dariusz Kmiecik.

Obaj nadawcy telewizyjni zjednoczyli siły, by pomóc dzieciom. Dzięki organizacji meczu charytatywnego TVP kontra TVN, na konto fundacji TVN „Nie jesteś sam” wpłynęło 988 tys. zł. To m.in. dochód ze sprzedaży biletów i SMS-ów. Kwota przeznaczona jest na odbudowę ww. Kliniki Rehabilitacji.