Pokaz P&B z biżuteryjną fantazją

Pokaz P&B z biżuteryjną fantazją

2014-11-17

W industrialnym stołecznym kompleksie Soho Factory odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski na sezon wiosna-lato 2015. Kolekcja o intrygującej nazwie „SEX” to propozycja dla odważnych i świadomych swoich atutów kobiet. To również wariacje na temat koronki - ażurowej plecionki od zawsze uwielbianej przez panie. Projektanci wraz ze stylistką bardzo ciekawie dobrali biżuterię do kolekcji: fantazyjnie połączone łańcuszki z doczepionymi zawieszkami charms stworzyły wyjątkowe naszyjniki, migoczące na wybiegu i rozświetlające kreacje. Nie zabrakło też mocnych akcentów z pierścionków połączonych na dłoniach modelek. Na wybiegu, poza klasyczną czernią i bielą, nie zabrakło też żywych kolorów – żółte, fioletowe i różowe kreacje przyciągały wzrok gości.

Duet po raz kolejny przedstawił też swój pomysł na serię casualową – tym razem to bawełniana bluza z rzucającym się w oczy napisem sex. „Bardzo podobały mi się wszystkie czarno-białe propozycje z tego pokazu - dla takich ubrań mam ochotę czasem włożyć szpilki, a nie tylko biegać po Sejmie" – stwierdziła Katarzyna Kolenda-Zaleska. „Podziwiam duet P&B. Już od wielu lat są na absolutnym topie, ale nigdy nie zadzierali nosa, co także widać po dzisiejszym pokazie. To fajni i pracowici faceci, nie miałabym nawet śmiałości ich krytykować, ale na szczęście po tym pokazie nie muszę!” – skomentowała Maja Sablewska, która na ten wieczór wybrała do swej stylizacji długi sznur białych pereł Apart.

Duet Paprocki & Brzozowski jest niezwykle lubiany wśród gwiazd, dlatego też nie mogło zabraknąć ich podczas tego wyjątkowego wieczoru. Pojawili się m.in. Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Anna Popek, Rafał Maserak, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edyta Herbuś, Anna Wendzikowska, Natalia Siwiec, Odeta Moro, Rafał Maślak, Honorata Skarbek, Joanna Koroniewska, Omenaa Mensah, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Tomasz Jacyków, Maja Sablewska, Paulina Krupińska i wielu innych.