Albert Riele partnerem głównym Sopot Match Race

2015-08-05

Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele po raz kolejny została głównym partnerem znakomitych regat żeglarskich Energa Sopot Match Race 2015, które należą do prestiżowego światowego cyklu World Match Racing Tour (łącznie z Sopotem odbywa się 7 eliminacji na 3 kontynentach do finalnych Mistrzostw Świata).

W regatach tego typu jachty walczą w wyścigach jeden na jednego, a jeden z nich pływa w barwach Albert Riele.

Więź marki Albert Riele z prestiżowymi regatami jest szczególna, bowiem w tym roku powstał specjalny kolekcjonerski model zegarka Albert Riele, dedykowany elitarnym na świecie zawodom żeglarskim World Match Racing Tour. Tegoroczny model limitowany jest do 500 szt.

W tym roku w Sopocie wygrał Duńczyk Nicolai Sehested. W finale okazał się lepszy od Brytyjczyka Iana Williamsa, który triumfuje w klasyfikacji generalnej. Na trzeciej pozycji zawody ukończył reprezentant Polski, Karol Jabłoński, najstarszy wśród startujących sterników. Zwycięzca regat otrzymał w nagrodę wspomniany wyżej żeglarski zegarek Albert Riele z limitowanej kolekcji. Warto zaznaczyć, że tegoroczny finał regat uświetnił puchar, specjalnie wykonany dla SMR w pracowniach Apart. Puchar co rok będzie wręczany najlepszemu zawodnikowi regat.