Rosati i Apart w Gdańsku

Rosati i Apart w Gdańsku

2016-03-22

Projektantka mody Teresa Rosati zadedykowała swoją najnowszą kolekcję, zatytułowaną Faces of Love – mężowi. Jej pokaz wraz z biżuterią Apart wieńczył Galę Amber Loook Trends & Styles, czyli creme de la creme Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. Swoje autorskie kolekcje zaprezentowali tam projektanci mody i twórcy biżuterii, nie tylko z bursztynem.

Teresa Rosati została zaproszona jako gwiazda wieczoru, a sponsorem jej pokazu była marka Apart. Najnowsza kolekcja to zaproszenie do kobiecego świata. Propozycje skierowane są do kobiet w różnym wieku, o różnych osobowościach i stylach. Kolekcja jest wyjątkową podróżą przez nasze życie – od młodzieńczego romantyzmu, po ponadczasową elegancję.

Gala Amberlook odbyła się w siedzibie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, której partnerem jest marka szwajcarskich zegarków Albert Riele. Gala połączona jest z finałem kilku konkursów dla młodych projektantów mody i biżuterii. „Naszym celem jest oczarowanie widzów, chcemy ich zaskoczyć, zadziwić, zachwycić” - mówi Michał Starost, dyrektor artystyczny przedsięwzięcia.