Aztorin i Ekstraklasa

Aztorin i Ekstraklasa

2016-05-16

Tradycyjnie najlepsi przedstawiciele piłkarskiego świata na koniec rozgrywek spotykają się już nie na zielonej murawie, ale na czerwonym dywanie. Na zakończenie sezonu po 296 meczach odbyła się uroczysta Gala Ekstraklasy, której partnerem była marka zegarków AZTORIN. Podczas gali po raz pierwszy zaprezentowany został nowy, limitowany model zegarka AZTORIN dedykowany Ekstrakasie i futbolowi. Czas w sporcie pełni kluczową rolę, bywa, że od zwycięstwa dzielą sportowców wręcz ułamki sekund. W tym i kolejnym sezonie czas odmierzać będą zegarki AZTORIN – oficjalna marka zegarków Ekstraklasy. AZTORIN już od wielu sezonów sponsoruje transmisje najważniejszych rozgrywek piłkarskich.

Na gali wręczone zostały nagrody dla najlepszych piłkarzy i trenera minionych rozgrywek. Wszyscy gracze elity wybierają spomiędzy siebie Bramkarza, Obrońcę, Pomocnika, Napastnika i Piłkarza Sezonu, a także Odkrycie i Trenera Sezonu. Do fanów należy natomiast wybór Plusa Sezonu, Bramki Sezonu i Interwencji Sezonu. Dodatkowo przyznano nagrody również dla Króla Strzelców oraz Turbokozaka. Tym razem nagrody zostały rozdane na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.

Na oficjalnej prezentacji kolekcji zegarki AZTORIN zachwyciły nie tylko takie legendy futbolu, jak  Zbigniew Boniek, Jerzy Dudek, Jan Urban, Andrzej Strejlau czy Dariusz Dziekanowski, ale również przedstawicieli rodzimego show biznesu, w tym m.in. Małgorzatę Sochę, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską czy Sebastiana Fabijańskiego.