Róże Gali & Apart

Róże Gali & Apart

2016-11-23

Statuetki Róż Gali prosto z pracowni firmy APART zostały wręczone tegorocznym laureatom! Po raz czternasty magazyn „Gala” przeprowadził plebiscyt Róże Gali, w którym spośród nominowanych w kilku kategoriach, czytelnicy i kapituła wybierają tych, którzy są nagradzani podczas uroczystej gali – od kilku lat dwutygodnik zaprasza gości do wnętrz warszawskiego Ufficio Primo, tak było i w tym roku.

„Gala” w szczególny sposób honoruje tych, którzy w danym roku odnieśli sukces na różnych polach, stąd nominacje do nagrody obejmują sześć kategorii: Film, Książki, Muzyka, Teatr, Media oraz Online. Ceremonię, którą poprowadziła redaktor naczelna czasopisma, Anna Zajdler – Ibisz w towarzystwie dziennikarza Piotra Kraśki, uświetniły występy Ive Mendes, Margaret i Matta Duska oraz Mariny Łuczenko – Szczęsnej.

Sponsor plebiscytu, firma APART, zaprojektowała i wykonała stylowe, personalizowane statuetki ze srebra i szkła dla zwycięzców we wszystkich kategoriach, a zostali nimi: Andrzej Seweryn – w kategorii Film, za docenioną już wielokrotnie rolę w obrazie „Ostatnia rodzina”, Piotr Kraśko – w kategorii Media, Małgorzata Kożuchowska – Teatr, nagrodzona za rolę w spektaklu „Ich czworo”, Margaret w duecie z Mattem Duskiem – w kategorii Muzyka, Anna Fryczkowska – Książki oraz wokalista Michał Szpak – w kategorii Online. Poza kategoriami, specjalne wyróżnienie w tegorocznej edycji nagrody, przyznano aktorce Magdalenie Różdżce za jej zaangażowanie w działalność charytatywną.

Zaproszenie do udziału w uroczystości przyjęło wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło oczywiście nominowanych do nagrody. Redaktor naczelna Anna Zajdler – Ibisz, wokalistka Margaret oraz blogerka Magda Samborska do swoich stylizacji wybrały biżuteryjne dodatki i zegarki z kolekcji APART.