Apart na Warsaw Fashion Street 2017

Apart na Warsaw Fashion Street 2017

2017-06-28

Modowe show w tętniącym życiem pejzażu miejskim to pomysł twórców Warsaw Fashion Street na zaprezentowanie tego, co proponują najlepsze polskie marki. Po raz kolejny warszawskie Krakowskie Przedmieście zamieniło się w wybieg, na którym zaprezentowała się także marka Apart.

Plenerowe wydarzenie tradycyjnie przyciągnęło tłumy spragnionych estetycznych wrażeń i najgorętszych trendów widzów oraz gwiazd, które także prezentowały się w roli modelek i modeli. Entuzjazm wzbudził dzienny pokaz dziecięcych kolekcji Apart - Disney by Apart i Kids Collection, oferujących biżuterię dla małych elegantek oraz linii barwnych zegarków AM:PM dla chłopców i dziewczynek. Najnowsze wzory prezentowali oczywiście najmłodsi, którzy doskonale poradzili sobie na wybiegu i - podobnie, jak pokazywane kolekcje - zebrali gromkie brawa.

Galę Wieczoru dwunastej już edycji Warsaw Fashion Street zdominowała z kolei biżuteria Apart dla kobiet. Tłem dla biżuteryjnych propozycji marki były wysmakowane stylizacje, utrzymane w ponadczasowej kolorystyce czerni i bieli, które doskonale kontrastowały z efektownymi wzorami kolczyków, bransolet, pierścionków czy naszyjników z takich kolekcji, jak obsypana blaskiem Lśnienie, bestsellerowa Indali, eksperymentująca z trendami Elixa oraz doskonale wpisująca się w kolorystykę pokazu linia Czarno - Biała. Uwagę zwracały także perły zaprezentowane w rockowym wydaniu oraz fantazyjne broszki o kształcie rozety, skomponowanej w oparciu o barwny duet cyrkonii.

Niespodzianką wieczoru był specjalny pokaz będący swoistym hołdem dla polskiej mody sprzed lat, w którym udział wzięły dawne gwiazdy modelingu, m.in. Katarzyna Butowtt i Małgorzata Niemen oraz prawdziwa legenda rodzimej mody, projektant Jerzy Antkowiak.
Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszą koncerty znakomitych artystów oraz wystawy i stoiska polskich twórców z kręgu mody.