Doskonałość Mody 2016 - Elixa z nagrodą!

Doskonałość Mody 2016 - Elixa z nagrodą!

2017-01-30

Plebiscyt magazynu „Twój Styl” właśnie osiągnął pełnoletność! Tytuł Doskonałość Mody 2016 wyróżnionym markom przyznano po raz osiemnasty, a gala wręczenia statuetek, wykonanych w pracowniach Apart, odbyła się w warszawskim Studio Tęcza. W gronie laureatów znalazła się marka Elixa, dostępna w Apart! Co więcej, biżuteria Elixa pojawiła się na wybiegu wraz z kolekcją Lidii Kality, której pokaz był atrakcją wieczoru.

Jak co rok – w jury zasiadło grono uznanych specjalistów, związanych z szeroko pojętą branżą mody, a byli to: Joanna Bojańczyk, Zuza Krajewska, Joanna Lorynowicz, Vasina, Maria Szaj, Katarzyna Miśkowiec, Wojciech Rostowski, Maciej Brzozowski i Katarzyna Sokołowska - ambasadorka Apart. Kapituła wytypowała zwycięzców w 21 kategoriach, wśród których są nagradzane m.in.: polskie i zagraniczne marki ekskluzywne czy popularne z wielu branż związanych z modą. Nagradza się modne torebki, obuwie, wydarzenia i debiuty, projektanta roku oraz dodatki i akcesoria. Zwycięstwo marce Elixa przypadło w kategorii biżuteria popularna. Biżuteria Elixa jest silnie osadzona w aktualnych trendach, charakteryzuje się rozpoznawalnym stylem i wyrazistymi wzorami. To projekty, które mają dodawać kobietom odwagi i pewności siebie. Biżuteria Elixa wystąpiła jako dopełnienie stylizacji pokazu Lidii Kality pt. "Chemistry". Projektantka zaprezentowała kolekcję na tegoroczną wiosnę i lato, a geometryczne i awangardowe wzory Elixy świetnie dopełniły propozycje projektantki utrzymane w optymistycznych, letnich kolorach.

Finałowa Gala Doskonałości Mody zawsze gromadzi grono znakomitych gości, tym razem pojawili się m.in. Krystyna Kofta, Agata Passent, Katarzyna Herman, Gosia Baczyńska, Monika Olejnik, Teresa Rosati , Joanna Krupa, Margaret i wiele innych gwiazd.