La Notte Italiana – 40 lat APART!

La Notte Italiana – 40 lat APART!

2017-03-02

Nowa, jubileuszowa kampania Apart została zrealizowana we Włoszech, stąd jej inauguracja nawiązywała w każdym detalu do Włoch. Wielka gala z okazji 40-lecia Apartu odbyła się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, której monumentalna architektura to owoc pracy włoskiego architekta, Antonio Corazziego. Zarówno pierwsze relacje w mediach, jak i komentarze gości były zgodne: takiej imprezy w Warszawie jeszcze nie było!

Oprawa artystyczna Włoskiej Nocy Apart była prawdziwą ucztą dla zmysłów. Oszałamiająca scenografia, weneckie gondole, słynne włoskie arie i orkiestra wykonująca muzykę na żywo, a pośród nich biżuteria Apart z najnowszej kolekcji, zaprezentowana na pełnym splendoru pokazie. Wyśmienitą kolację dla gości przygotował Michel Moran, oczywiście w stylu włoskim. Wykorzystując możliwości Teatru Wielkiego – Opery Narodowej – zastawione stoły dla gości wjechały na scenę na zakończenie części oficjalnej gali. Desery podawano – niczym we Włoszech wśród kamieniczek stylizowanej uliczki. Nie zabrakło też tańców – jak na ostatni wieczór karnawału przystało. Weneckie maski, które goście chętnie zakładali – uatrakcyjniły wenecki bal, który zakończył Włoską Noc Apart.

Galę uświetniły swą obecnością przede wszystkim ambasadorki nowej kampanii: Kasia Smutniak, Małgosia Socha, Kasia Sokołowska, a także gwiazdy, zaprzyjaźnieni z marką Apart projektanci mody, blogerzy, przedstawiciele mediów, partnerzy biznesowi, a wśród nich m.in. Beata Tyszkiewicz, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem Kamilem Kulą, Zuza Bijoch, Weronika Rosati, Dorota Gardias, Margaret, Hubert Urbański, Marcin Tyszka, Olivier Janiak, Kuba Wesołowski, Mateusz Gessler, Tomasza Kammel, Rafał Maślak z narzeczoną, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński, Robert Kupisz, Mariusz Brzozowski z duetu P&B, duet MMC, Jessica Mercedes czy Tamara Gonzales Perea.

W nowej, jubileuszowej kampanii APART z okazji 40-lecia istnienia firmy wystąpiły 4 piękne kobiety: ANJA RUBIK, KASIA SMUTNIAK, MAŁGORZATA SOCHA, KASIA SOKOŁOWSKA.

Zdjęcia do kampanii powstały w Rzymie, Wenecji, Mediolanie i nad jeziorem Como. Każde z tych miejsc ma inny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – 4 silne kobiety, z których każda ma swą oryginalną osobowość i sposób na życie. Tak jak nas dzisiaj, tak kiedyś Włochy zachwyciły założycieli i właścicieli Apart – braci Adama i Piotra Rączyńskich, którzy jeszcze zza żelaznej kurtyny wyruszyli w podróż na Półwysep Apeniński. Zainspirowani zwłaszcza bogatym światem biżuterii, ekspresyjnym stylem jej noszenia, postanowili wykreować nową kulturę noszenia biżuterii w Polsce. Dziś, po 40 latach istnienia Apart wiemy, że to marzenie udało się spełnić. Na kanwie tej historii powstał pomysł realizacji jubileuszowej kampanii w słonecznej Italii.

 

Podziękowania dla partnerów inauguracji Kampanii:
Teatr Wielki – Opera Narodowa
Kreator makijażu: Mariana Yurkiewicz, Julita Jaskółka / Pupa Milano
Kreator fryzur: Michał Bielecki / Kevin.Murphy
Naturalna woda mineralna: Acqua Panna S. Pellegrino
Kawa: Kimbo Espresso Italiano, profesjonalne ekspresy Jura
Alkohole: Belvedere Vodka, Hennessy
Producent: Rochstar