Mecz TVN kontra WOŚP z Aztorinem

Mecz TVN kontra WOŚP z Aztorinem

2017-09-05

Aztorin od wielu lat wspiera mecze charytatywne Fundacji TVN Nie jesteś Sam – były już mecze z politykami, z drużyną TVP, teraz przyszedł czas na drużynę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel niezmienny i szczytny – pomoc dzieciom. Dochód ze sprzedaży biletów i wysłanych smsów jest przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, o wartości ok. 500 tys. zł.

Wielkie emocje od początku towarzyszyły uczestnikom meczu oraz kibicom  zgromadzonym na trybunach stadionu przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie.

Rozgrywkę wygrała drużyna TVN, w koszulkach z logo zegarków Aztorin, która pokonała przeciwników 4 do 3. W obu drużynach nie brakowało znanych i lubianych postaci. W jedenastce TVN grali m.in.: Grzegorz Kajdanowicz, Hubert Urbański, Kuba Wesołowski, Augustin Egurrola, Mateusz Gessler, Tomasz Jachimek, Stanisław Karpiel-Bułecka, Ryszard Cebula. Naprzeciw nim stanęła jedenastka WOŚP, a w niej m.in.: Irek Bieleninik, Sebastian Mila, Jan Szczęsny, Dawid Błaszczykowski, Tomasz „Titus” Pukacki, Paweł Małaszyński, Wojtek Mazolewski, Mariusz Kałamaga czy Jerzy Owsiak. Trenerem TVN-u był Radosław Majdan, a WOŚP – Włodzimierz Lubański. Mimo zwycięstwa drużyny TVN w żółtych koszulkach Aztorina, okolicznościowo zarządzono rzuty karne. W tych wykazała się drużyna WOŚP. Zyskali wszyscy, a w szczególności dzieci. Brawo!