Rodzinny piknik z Disney by Apart i AM:PM

Rodzinny piknik z Disney by Apart i AM:PM

2017-06-05

To był niezapomniany, pełen atrakcji dzień dla wszystkich gości, którzy pojawili się na imprezie, choć zachwycone były przede wszystkim dzieci, którym to dedykowane były atrakcje. Piknik z okazji Dnia Dziecka pozwolił gościom odkryć świat marek Disney by Apart
i AM:PM. Najmłodsi od lat inspirują markę Apart, dlatego z każdym rokiem propozycji biżuterii i zegarków dla dzieci jest coraz więcej. Uwagę szczególnie przyciągają linie nawiązujące do świata bajek Disney’a: Myszki Mickey i Myszki Minnie, Krainy Lodu, Księżniczek, a także kultowej sagi Star Wars.
Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek: oprócz prezentacji kolekcji dziecięcej biżuterii i zegarków, które zachwyciły najmłodszych, odbyły się warsztaty, konkursy, pokazy, malowanie buziek, plac zabaw dla najmłodszych. Była też możliwość sprawdzenia swoich sił w grach Disney Infinity, a także pyszne menu i mnóstwo słodkości. Jedną z największych atrakcji były warsztaty kulinarne pod okiem Mateusza Gesslera. Kilkudziesięciu młodych kucharzy zmierzyło się w niełatwej sztuce przygotowania owocowych szaszłyków, które oceniał Mateusz Gessler oraz znany youtuber Karol "Blowek" Gązwa. „Dzieci doskonale poradziły sobie z zadaniem. Ocenialiśmy smak, pomysłowość i wygląd potrawy” - powiedział znany szef kuchni. „Świetnie się bawiłem na dzisiejszym spotkaniu. W dzieciństwie, aż do 12 roku życia, oglądałem bajki Disneya i fajnie jest widzieć, że dzieci nadal je uwielbiają” - powiedział "Blowek", który tego dnia rozdał mnóstwo autografów. Miłośnicy tańca mogli zatańczyć pod okiem mistrza Agustina Egurroli. „Na warsztatach uczyłem prostych kroków, najważniejsze było pokazanie uczestnikom, że taniec jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyjść na scenę i spróbować. Każdy może tańczyć i to było prawdziwym celem dzisiejszych warsztatów” - powiedział Egurrola. Znana reżyser i choreograf pokazów mody, a przede wszystkim ambasadorka Apart Katarzyna Sokołowska, poprowadziła warsztaty „Zostań Modelką”. „Marka Apart dziś sprawiła dzieciom dużo radości. Formuła warsztatów i pokazu mody jest dla dzieci niezwykle atrakcyjna. Dzieci na to czekają, chcą występować na scenie, każda prawie dziewczynka chce być modelką, a chłopcy - modelami. Wszyscy mogą wyjść na wybieg, chodzić w rytm muzyki, bawić się, zapytać o kulisy prawdziwych pokazów.” – powiedziała Katarzyna Sokołowska.

Całodzienną imprezę, która zgromadziła kilkuset gości, prowadziła Karolina Malinowska. Modelka pojawiła się na pikniku z mężem Olivierem Janiakiem i synami. „Dzisiejszy piknik jest pełen atrakcji. Dzieci mogą udać się w magiczny świat księżniczek Disneya lub Star Wars. Do tego wspaniałe warsztaty, konkursy... Mam na sobie biżuterię Apart z kolekcji dla dzieci. Jest cudowna, delikatna, po prostu piękna!” – powiedziała prowadząca. Goście na piknik przybyli całymi rodzinami, podobnie było też z gwiazdami. Oprócz powyżej wymienionych, w ich gronie znaleźli się m.in. Małgorzata Socha, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska, Joanna Orleańska, Viola Kołakowska, Marcin Tyszka, a także wielu przedstawicieli świata blogosfery.