Statuetki dla laureatów Elle Style Awards

Statuetki dla laureatów Elle Style Awards

2017-10-14

Po raz kolejny polska edycja magazynu „ELLE” przyznała wyróżnienia ELLE Style Awards. Gala rozdania nagród odbyła się w warszawskim Forcie Sokolnickiego i przyciągnęła nie tylko gwiazdy, lecz przede wszystkim wielu profesjonalistów związanych ze światem mody. Elixa – marka szczególnie bliska modzie – była sponsorem plebiscytu, a statuetki zostały ufundowane dla laureatów przez Apart.

Nagroda miesięcznika przyznawana jest w siedmiu kategoriach, w których nominowani są ci, którym do mody najbliżej i którzy wyróżniają się stylem, kreatywnością, warsztatem. W tym plebiscycie nie brak też młodych, obiecujących talentów, działających w branży mody. Kto w tym roku cieszył się z pięknej statuetki Elle Style Awards? W kategorii Ikona Stylu triumfowała pełna uroku dziennikarka i prezenterka Magda Mołek, a niemal bliźniaczy tytuł Najbardziej Stylowy Mężczyzna przypadł Robertowi Biedroniowi, który w tej kategorii pokonał Wojtka Mazolewskiego i Roberta Lewandowskiego. Projektantem Roku okrzyknięto, pracującego na co dzień w Niemczech Dawida Tomaszewskiego, natomiast wyróżnienie dla Marki Roku powędrowało do UEG. Michelle Gutknecht, która prezentowała w tym sezonie kreacje Fendi czy Valentino odebrała statuetkę dla Modelki Roku, a zwycięzcą wśród nominowanych fotografów został rozchwytywany od lat Bartek Wieczorek. Miesięcznik „ELLE” przyznał także wyróżnienie w kategorii Odkrycie Roku - otrzymał je duet projektujący doskonałej jakości akcesoria i dodatki, czyli marka Balagan. Wszyscy laureaci otrzymali piękne, personalizowane statuetki, zaprojektowane i wykonane przez Apart.

Galę poprowadził Olivier Janiak, a dobrą tradycją tego wyjątkowego wieczoru jest to, że aktualni laureaci odbierają statuetki z rąk ubiegłorocznych zwycięzców. Nie tylko rozdanie nagród było emocjonującym punktem programu tego wieczoru, bowiem specjalnie dla gości gali wystąpiła utalentowana wokalistka Mela Koteluk. Zarówno ją, jak i nagrodzonych, oklaskiwała plejada gwiazd, wśród których byli m.in.: Kasia Sokołowska, Ada Fijał, duet MMC, Agnieszka Woźniak - Starak, Jessica Mercedes, Gosia Baczyńska, Renata Kaczoruk, Jakob Kosel, Michał Piróg, Rebellook i wielu innych.

Nieco wcześniej, bo w trakcie Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, „ELLE” przyznało Kryształową Gwiazdę Piotrowi Domalewskiemu za autorski, zachwycający debiut filmowy „Cicha noc”. Także ta wyjątkowa statuetka została ufundowana przez Apart.