Wiosenna kolekcja MMC z Elixą

Wiosenna kolekcja MMC z Elixą

2017-12-27

Biżuteryjne i zegarkowe dodatki modowej marki Elixa towarzyszyły pokazowi MMC, prezentującemu projekty na wiosnę i lato 2018. Wielbiciele twórczości Ilony Majer i Rafała Michalaka tym razem zostali zaproszeni do warszawskiego Studia Las.

O to, aby pokaz kolekcji miał odpowiednią dynamikę i oprawę zadbała oczywiście Kasia Sokołowska, ambasadorka marki Apart i ceniona reżyserka modowych show. Każda prezentacja nowości MMC jest bardzo oczekiwanym wydarzeniem, bowiem twórczy duet od ponad dwudziestu lat zachwyca swoim unikatowym, rozpoznawalnym stylem. Co tym razem proponują projektanci na wiosenno - letni sezon? Jak zawsze na wybiegu pojawiły się nowoczesne kroje i cięcia, dodające ubraniom dynamiki i dekonstruujące klasykę. Obok bieli i czerni oraz neutralnych odcieni z kręgu szarości, w kolekcji nie zabrakło kolorystycznej intensywności pod  postacią czerwieni oraz barwy indygo. Jeśli chodzi o desenie, twórcy postawili wyraźnie na kratę oraz na motyw pasków. Zaprezentowane sylwetki zdominowały luźne, oversize’owe formy, którymi wyróżniały się przede wszystkim marynarki oraz dzianinowe swetry; uwagę zwracały także zaproponowane przez projektantów transparentne płaszczyki z kontrastowymi lamówkami, które świetnie się sprawdzą w deszczowe dni.

Z charakterystycznym i rozpoznawalnym stylem Ilony Majer i Rafała Michalaka od lat doskonale współgrają dodatki z logo Elixa. Obok kolczyków, bransolet i naszyjników marki, pojawiły się także zegarki Elixa, a wybrane wzory tworzyły z propozycjami MMC spójną całość.

Wiosenno - letni pokaz cenionego duetu modowego oklaskiwało wielu znakomitych gości, wśród których pojawili się m.in. muza projektantów Joanna Horodyńska, Ada Fijał w pierścionkach Elixa, Piotr Stramowski, Laura Samojłowicz, Edyta Herbuś, Karolina Gilon, Anna Nowak, Klaudia Wiśniowska i wielu innych.