Apart supermarką po raz 10!

Apart supermarką po raz 10!

2018-05-28

Zakończyła się XII edycja Superbrands Polska, a marka Apart została wyróżniona w tym prestiżowym plebiscycie już po raz 10! W tym roku tytuły Superbrands 2018 i Superbrands Polska Marka 2018 wręczono 33 markom – laureatkom. Tegoroczne nagrody są szczególnie cenne, bowiem o tym, kto je otrzyma zadecydowały wyłącznie opinie konsumentów, zebrane w badaniu, którym objęto aż 10 tysięcy osób. Najważniejszymi obszarami tych badań była znajomość marek i gotowość do ich zarekomendowania. Spośród 2 tysięcy poddanych badaniu marek, tylko 33 zostały wskazane jako najbardziej rozpoznawalne i godne polecenia. To wielka duma dla nas, że w tym zaszczytnym gronie znalazła się właśnie marka Apart.

Janina Ochojska otrzymała nagrodę honorową za budowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie. Z kolei Olga Tokarczuk wyróżniona została nagrodą Culture.pl Superbrands za konsekwencję w łączeniu wysokiej jakości artystycznej z aktualnym przekazem emocjonalnym. Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona otrzymała natomiast wyróżnienie za tworzenie przestrzeni do spotkań z polskim dziedzictwem i kulturą. Marka Apart, która od lat utrzymuje się na pozycji lidera rynku jubilerskiego i plasuje się w ścisłym gronie silnych, doskonale rozpoznawalnych brandów w Polsce, otrzymuje to elitarne wyróżnienie nieprzerwanie od dekady. Ponownie przyznano nagrody w kategorii Superbrands Polska Marka – i tu również Apart został laureatem.

Superbrands Ltd. to skupiająca środowiska mediów, marketingu i reklamy niezależna organizacja, obecna od dwóch dekad na całym świecie i zajmująca się wyróżnianiem wyjątkowych, silnych marek na rynkach lokalnych. Tegoroczna gala wręczenia statuetek odbyła się w Warszawie w niedawno otwartym, luksusowym hotelu Raffles Europejski i zgromadziła wielu gości ze środowiska marketingu, wśród których znaleźli się przede wszystkim przedstawiciele wiodących na rynku marek. Podczas gali odbyła się aukcja prac przekazanych przez młodych artystów polskich, z której dochód zasilił konto Polskiej Akcji Humanitarnej, kierowanej przez Janinę Ochojską. Zebrani goście mogli także wysłuchać koncertu m.in. Izy Lach, zaproszonej na galę przez Instytut Adama Mickiewicza.