Elixa partnerem głównym gali gwiazd Plejady!

Elixa partnerem głównym gali gwiazd Plejady!

2018-05-31

Wielka Gala Gwiazd Plejady już po raz kolejny odbyła się w dostojnych wnętrzach warszawskiego gmachu Ufficio Primo. Jest ona podsumowaniem plebiscytu, w którym czytelnicy portalu Plejada, głosują na gwiazdy showbiznesu w kilku kategoriach. W warszawskim Ufficio Primo pojawił się tłum gości, a partnerem głównym tego wydarzenia była marka zegarków i biżuterii Elixa. Oprawa wydarzenia należy do tych najbardziej spektakularnych, w scenografii często pojawiało się logo Elixa, a wydarzenie można było śledzić na żywo w internecie, na portalach Plejada i Onet, jak przystało na internetowe medium.

Motywem przewodnim tegorocznej Wielkiej Gali Gwiazd Plejady był znany serial „Dynastia”. Jej klimat dało się odczuć nie tylko na scenie, ale również wśród gości i gwiazd wieczoru, z których wiele nawiązało swymi stylizacjami do tego kultowego filmu. Efektowny look to także zasługa biżuterii i dodatków z oferty Apart. Na czerwonym dywanie i na scenie błyszczała diamentami od Apart młoda aktorka i wokalistka, Julia Wieniawa, laureatka kategorii Debiut Roku, która wybrała w ten wieczór ekskluzywne brylantowe naszyjniki z białego złota oraz lśniącą brylantami bransoletę z kolekcji Indali. Kasia Sokołowska z kolei postawiła na żółte złoto łączone z brylantami z nutą koloru topazu i cytrynu oraz kobiecy zegarek z kolekcji Albert Riele Premiere. Dodatki Apart wybrali także popularni przedstawiciele blogosfery: Magda Samborska (Rebellook) założyła filigranowe pierścionki ze złota i srebra, pochodzące z linii Magic Moments i Indali, natomiast youtuber Blowek postawił na funkcjonalność i design zegarków z kolekcji AM:PM Digital. Współprowadząca galę wraz z redaktorem naczelnym Plejada.pl, Marcinem Cejrowskim, Klaudia Wiśniowska, wybrała na ten wyjątkowy wieczór efektowne kolczyki Elixa pasujące kolorem do sukni. Biżuteria i zegarki z kolekcji Elixa były piękną ozdobą spotu promującego plebiscyt, oczywiście nawiązującego do słynnej „Dynastii”, który przez kilka tygodni głosowania można było oglądać na portalu Plejada.

Zaproszeni do udziału w plebiscycie czytelnicy i użytkownicy portalu wybierali laureatów w sześciu kategoriach. Osobowością Roku została prezenterka od lat związania ze stacją TVN Kinga Rusin, która odebrała statuetkę z rąk Dominiki Gawędy i Bartosza Węglarczyka i wygłosiła płomienne przemówienie w obronie polskich lasów. Ubiegłoroczna triumfatorka w kategorii Gwiazda Stylu, czyli ambasadorka Apart, Kasia Sokołowska, wręczyła tegoroczne wyróżnienie Marcelinie Zawadzkiej; statuetkę dla Gwiazdy Sieci wręczył Natalii Siwiec ubiegłoroczny laureat tej kategorii – youtuber Blowek, a Dodę doceniono w kategorii Metamorfoza Roku. Tytuł Debiutu Roku przypadł młodej aktorce Julii Wieniawie, a Nadzieją Plejady okrzyknięto Mikołaja Roznerskiego. Sam portal uhonorował Super Gwiazdami Plejady trzy wyjątkowe, dobrze znane kobiety - Marylę Rodowicz za całokształt twórczości oraz Ewę Błaszczyk i Emmę Kiworkową za działalność charytatywną, w którą obie panie są od lat zaangażowane, a ostatnio połączyły siły.

Oprawę wieczoru rozświetliła spektakularna scenografia, a laureaci plebiscytu obok personalizowanych statuetek otrzymali upominki z logo Elixa - marki, która od początku jest partnerem tego wydarzenia. Wręczeniu wyróżnień towarzyszyły występy muzyczne Agaty Nizińskiej i Martina Fincha. Po raz kolejny gala zgromadziła prawdziwą plejadę gwiazd, a wśród nich poza wymienionymi wcześniej pojawili się m.in.: Klaudia Halejcio, Kasia Cichopek, Anna Czartoryska-Niemczycka, Kasia Skrzynecka, Magdalena Mielcarz, Dorota Wróblewska, Michał Szpak, Karolina Pisarek, Odeta Moro, Anna Jurksztowicz, Monika i Zbigniew Zamachowscy, Kasia Cerekwicka i wielu, wielu innych.