Finaliści Top Model - sesja dla Apart

Finaliści Top Model - sesja dla Apart

2018-11-05

Już od dziesięciu tygodni widzów elektryzują kolejne odcinki show Top Model. To już siódma edycja programu, w jury którego zasiada Kasia Sokołowska – ambasadorka marki Apart. Rywalizację rozpoczynało czternastu kandydatów na modelki i modeli, a szóstka spośród nich właśnie dostała fantastyczną szansę.

W ostatnim odcinku walka o pozostanie w programie toczyła się na najwyższym poziomie – stawką dla ośmiu pozostających w nim uczestników był wyjazd na Fashion Week do słonecznej Kalifornii. Taką szansę dostało sześciu spośród nich i po decyzji jury, do Los Angeles pojadą finaliści, którzy najlepiej poradzili sobie m.in. przed obiektywem Marcina Tyszki.

W tym gronie szczęśliwców, najbardziej docenionych przez jurorów, znaleźli się: Ania, Daria, Kasia, Magda, Hubert oraz Michał – i to właśnie oni wystąpili w specjalnej sesji, zrealizowanej przez wspomnianego Marcina Tyszkę dla marki Apart. Najzdolniejsza szóstka kandydatów na modelki i modeli wystąpiła oczywiście w biżuterii z kolekcji Apart, a także w zegarkach cieszących się popularnością marek i dostępnych wyłącznie w Apart.

Więcej na fashion.apart.pl