Grand Opening w Galerii Mokotów

Grand Opening w Galerii Mokotów

2018-04-18

NOWY SALON APART Z LUKSUSOWYMI ZEGARKAMI W GALERII MOKOTÓW


Ekskluzywne, znane i najbardziej prestiżowe marki zegarków na świecie w jednym miejscu – w największym w Polsce, zajmującym powierzchnię ponad 300 m2 salonie Apart w warszawskiej Galerii Mokotów. Na Grand Opening, czyli wielkim otwarciu luksusowej przestrzeni zegarkowej w dniu 17 kwietnia 2018 r. pojawiły się gwiazdy, media, kontrahenci, współpracownicy i przyjaciele marki Apart, a także koneserzy zegarmistrzostwa. Obok czasomierzy manufaktur od lat obecnych w Apart, swoją premierę miały podczas wydarzenia trzy nowe, prestiżowe marki: Hublot, Panerai i Cartier. To kolejni renomowani i doceniani na świecie producenci luksusowych zegarków, którzy zaufali Apart, powierzając właśnie liderowi rynku jubilerskiego w Polsce prezentację i sprzedaż modeli ze swoim logo.

„Ten butik to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Tyle marek takiej rangi w jednym miejscu, to naprawdę coś niezwykłego i wielka  duma dla Apartu. Trzy nowe marki są bardzo ciekawe dla klienta – każda jest w zupełnie innym stylu i jest w czym wybierać. Z pewnością będę tu zaglądać, bo jestem wielkim miłośnikiem zegarków, więc mam wreszcie swój mały raj” - powiedział Agustin Egurrola.

Prezentacja zegarków elitarnych marek nabrała nowego wymiaru – specjalnie wydzielona przestrzeń eksponująca wyłącznie luksusowe zegarki przykuwa uwagę koneserów. Unikatowy warszawski salon łączy różne style oryginalnych mebli każdej z marek w harmonijną całość i został zaaranżowany z ogromnym pietyzmem. Admiratorzy wysokiej klasy czasomierzy mogą w tej wyjątkowej strefie poznać modele, które powstały w najznamienitszych zegarkowych atelier świata. To prawdziwe dzieła sztuki zegarmistrzowskiej, piękne przedmioty, perfekcyjnie skomponowana całość, łącząca precyzyjny mechanizm i szlachetny, wyrafinowany design. Zegarek to także wyznacznik stylu i prestiżu. Nowy warszawski salon Apart będzie dla entuzjastów i kolekcjonerów przestrzenią szczególną, w której będą mogli w kameralnej atmosferze oraz ze wsparciem profesjonalnej, doświadczonej i wyszkolonej obsługi przyjrzeć się wymarzonemu zegarkowi, poznać jego tajniki, a także docenić piękno i kunszt wykonania, by zakup okazał się satysfakcjonujący i cieszył właściciela przez wiele lat.

„Jestem zorganizowaną osobą, więc nie mogę obyć się bez dobrego zegarka. Poza tym, zegarek to nie tylko konieczność – to również piękny przedmiot, który często jest obiektem pożądania, czy elementem kolekcji, którą się komponuje. Szczególnie pociągają mnie męskie zegarki, bo znakomicie wyglądają w połączeniu z delikatną, kobiecą biżuterią Apart. Cieszę się niezmiernie, że Apart cały czas rozwija koncept zegarkowy, jestem pod dużym wrażeniem tego salonu. Zegarmistrzostwo to cudowna tradycja i to wspaniałe, że ktoś o to dba, pozwalając tym znakomitym zegarkom ciągle funkcjonować. To dla mnie powód do dumy, że jestem ambasadorką marki mającej tak szerokie spektrum działania” - wyznała ambasadorka marki Apart, Katarzyna Sokołowska.

„Od czasu gdy współpracuję z marką Apart rozsmakowałam się zarówno w biżuterii, jaki i zegarkach. Zaczęłam je doceniać i dziś śmiało mogę powiedzieć, że jestem wielbicielką subtelnych, damskich zegarków, po których widać jakość wykonania. Dobry zegarek nigdy nie wychodzi z mody, a nawet może stanowić świetny rodzaj lokaty kapitału. Jestem fanką Cartiera, te bransolety wzbudzają we mnie prawdziwy zachwyt i cieszę się, że Apart ma je w swojej ofercie” – dodała ambasadorka marki Apart, Małgorzata Socha.

Czasomierze od lat budzą fascynację prezesa i właściciela spółki Apart, Piotra Rączyńskiego, obecnego podczas inauguracji działalności salonu. To właśnie on, wiele lat temu zainteresował się tradycjami szwajcarskich manufaktur i wkrótce zegarki stały się jego prawdziwą pasją. To dzięki jego zabiegom zegarki renomowanych światowych brandów pojawiły się w salonach jubilerskich Apart. Dziś Apart jest niekwestionowanym ekspertem w zegarmistrzostwie, a prezes Piotr Rączyński rozwija swą pasję kolekcjonerską.

„Uwielbiam piękne zegarki, zwłaszcza męskie. Znawcą zegarków jest mój mąż, więc chętnie wybiorę coś dla niego, bo pierwszy raz jestem w miejscu, w którym zgromadzono tyle znakomitych marek” – stwierdziła Teresa Rosati.

W wydarzeniu udział wzięło wielu znakomitych gości - obok ambasadorek marki Apart Małgosi Sochy i Kasi Sokołowskiej, zegarkowe arcydzieła podziwiali znani miłośnicy i kolekcjonerzy zegarków, m.in. tacy jak: laureat Oscara Allan Starski z żoną Wiesławą czy Agustin Egurrola, a także Teresa Rosati, Rafał Michalak z duetu MMC, Kasia Zielińska, Rafał Maślak, Olivier Janiak czy Marcin Tyszka. Na Grand Opening pojawiło się również  wielu influencerów i przedstawicieli blogosfery, wśród których nie zabrakło m.in. Charlize Mystery, Gosi Boy, Stylemana czy Alberta Borowieckiego.