Albert Riele partnerem Cavaliada Tour

Albert Riele partnerem Cavaliada Tour

2019-03-08

Jedyny w Polsce autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką cykl halowych zawodów konnych Cavaliada Tour 2018/2019 to cztery lokalizacje - Poznań, Lublin, Kraków i Warszawa. Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele od lat wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia, także sportowe - i ponownie partnerowała temu cyklowi.

Hippika to wyjątkowy sport, łączący harmonijnie talent jeźdźców z gracją i pięknem koni. Zwieńczeniem cyklu Cavaliada Tour jest finał na warszawskim Torwarze, podczas którego zawodnicy rywalizują nie tylko o Grand Prix zawodów, ale także o start w Pucharze Świata skoków. Grand Prix wywalczył tym razem Wojciech Wojcianiec na koniu Naccord Melloni, który za to osiągnięcie oraz wcześniejsze zwycięstwo w Krakowie otrzymał eleganckie, szwajcarskie zegarki z logo Albert Riele. Obok tego dżokeja, do udziału w finale Pucharu Świata zakwalifikował się także wielokrotny triumfator Cavaliada Tour Jarosław Skrzyczyński na klaczy Chacclana.

Cyklowi towarzyszy także rywalizacja w innych kategoriach (m.in. w ujeżdżaniu, zawody dla młodszych jeźdźców, wyścig dla kobiet i mężczyzn Venus vs. Mars, konkurs w powożeniu, Speed & Music) oraz dodatkowe atrakcje, takie jak widowiskowe pokazy z udziałem koni oraz Targi Sprzętu Jeździeckiego. To wydarzenie kompleksowe, w którym emocje sportowe, rywalizacja na najwyższym poziomie i szereg atrakcji tworzą efektowny i niezwykle atrakcyjny dla widza show. Marka Albert Riele od lat wspiera rozwój polskiego jeździectwa, a Cavaliada Tour to jedno z najważniejszych, renomowanych wydarzeń związanych z tym sportem, a zatem marki ekskluzywnych szwajcarskich zegarków Albert Riele nie mogło zabraknąć podczas kolejnej edycji cyklu, który już za nami.