Apart ponownie ze statuetką Superbrands!

Apart ponownie ze statuetką Superbrands!

2019-05-09

Za nami Gala Finałowa Superbrands Polska 2019, a wśród uhonorowanych nagrodą podczas XIII edycji tego projektu znalazła się marka Apart, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie po raz kolejny. Obok uznanych marek i firm, ludzi związanych z biznesem oraz marketingiem, statuetki otrzymują również przedstawiciele kultury, a także instytucje z nią związane.

Honorową nagrodę za 2019 rok odebrał Paweł Pawlikowski - znakomity reżyser i scenarzysta, który ma na swoim koncie statuetkę Oscara za poprzedni obraz „Ida” oraz ogromne sukcesy, jakie odniosło jego ostatnie dzieło. Twórca „Zimnej wojny” zdobył za ten film nominację do Oscara, Złotą Palmę w Cannes i nagrodę Europejskiej Akademii Filmowej. Autorką laudacji na cześć laureata, którą wygłosiła Agata Kulesza - gwiazda obydwóch filmów twórcy - była wybitna reżyserka Agnieszka Holland.

Działająca na świecie od ćwierć wieku organizacja Superbrands nagradza najsilniejsze marki na podstawie wyników skomplikowanego procesu certyfikacyjnego - łączna grupa respondentów sięga 10 tysięcy osób, a badaniu poddawanych jest niemal 2 tysiące marek, a następnie wyniki są weryfikowane i zaopiniowane przez Radę Marek. Stąd też ta nagroda, której laureatem marka Apart była już kilkukrotnie, jest tak cenna i wyjątkowa.

XIII Galę Finałową uświetnił występ Piotra Rodowicza z zespołem oraz udziałem Olgi Barej i Laury Godziejewskiej. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Warszawy.