Aztorin i mecz TVN kontra WOŚP

Aztorin i mecz TVN kontra WOŚP

2019-09-12

Marka Aztorin ponownie sponsorowała wyjątkowe wydarzenie, jakim jest organizowany od lat Wielki Mecz TVN, który rozegrano na stadionie warszawskiej Legii. Poza dobrą zabawą dla uczestników i widzów na trybunach, to przede wszystkim wspaniały charytatywny cel, jakim w tym roku był zakup karetki dla szpitala w Ustrzykach Dolnych.

Do rywalizacji stanęły dwie znakomite drużyny, reprezentujące TVN oraz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W pierwszej z nich, w koszulkach z logo Aztorin wystąpili m.in.: Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Tomasz Sianecki, Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Łukasz Jedliński oraz członkowie zespołu Pectus. Grzegorz Kajdanowicz wystąpił w roli kapitana drużyny.

Pod wodzą kapitana Jurka Owsiaka zagrała ekipa WOŚP, czyli: Maciej Stuhr, Krzysztof Sokołowski i Artur Pochwała z zespołu Nocny Kochanek, wokalista Tabu Rafał Karwot, Michał Jelonek z Huntera, Przemysław Grabowski z formacji Kabanos oraz piłkarze - Dawid Błaszczykowski, Dariusz Dudek i Jan Szczęsny.

Wielki Mecz 2019 zakończył się zwycięstwem drużyny TVN 3:2, czyli tej w żółtych koszulkach z logo Aztorin. Sam wynik nie ma znaczenia – najważniejsze, że udało się zebrać fundusze na szlachetny cel. Mecz wsparli swoimi występami Blue Cafe i Roksana Węgiel, a w roli obserwatora rozgrywek pojawiła się m.in. Kasia Sokołowska, gwiazda TVN (program „Top Model”) i ambasadorka Apart.