Biżuteria Apart w sesji z uczestnikami „Top Model”

Biżuteria Apart w sesji z uczestnikami „Top Model”

2019-11-04

Marka Apart od lat partneruje kolejnym edycjom popularnego show „Top Model”. W ramach programu odbywają się sesje z udziałem kandydatów na modelki i modeli, a zegarki i biżuteria z kolekcji marki wiele z nich uświetniła swoim blaskiem. Jedną z takich wyjątkowych konkurencji była sesja w deszczu.

Uczestników ósmej edycji programu w wykonaniu zadania wspierali swoim talentem i umiejętnościami inni modele i modelki, m.in. Kasia Szklarczyk – ambasadorka marki Apart, zwyciężczyni poprzedniej edycji „Top Model”. Na zmysłowych, skąpanych w strugach deszczu ujęciach połyskiwała niczym krople, biżuteria dostępna w ofercie Apart, m.in. nietuzinkowe pierścionki sygnowane logo Elixa, wyróżniające się intensywnym blaskiem białych cyrkonii efektowne srebrne pierścionki, a także skrzące się kamieniami naszyjniki, bransoletki i kolczyki ze srebra z niepowtarzalnej kolekcji Magic Cristal. Na jednym ze zdjęć możemy wypatrzyć cechujący się wyrazistym designem zegarek Aztorin z linii Sport.

Zwycięzcami tego zadania zostali Kinga i Staszek, którzy w nagrodę zostali zaproszeni do udziału w romantycznej i zmysłowej sesji walentynkowej dla biżuteryjnej marki Apart.