Elixa i Artelioni - Doskonałość Mody Twój Styl

Elixa i Artelioni - Doskonałość Mody Twój Styl

2019-02-12

Jubileuszowa, bo dwudziesta finałowa gala prestiżowego plebiscytu „Doskonałość Mody”, organizowanego przez miesięcznik „Twój STYL”, odbyła się w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

Jedna z 25 statuetek wykonanych w pracowni Apart - wieloletniego partnera konkursu - przypadła marce Elixa. To już drugie wyróżnienie dla tej marki - wcześniej nagrodzono ją za kolekcję biżuterii, a tytuł Doskonałość Mody 2018 otrzymała za linię zegarków. Tym razem Elixa zwyciężyła w kategorii „zegarki popularne”. Marka ma w swojej ofercie kilkaset damskich modeli skupionych w czterech kolekcjach - Beauty, Ceramica, Enjoy i Finesse. Projektanci marki dbają o różnorodność, jakość idącą w parze z przystępną ceną i świetnie wplatają w design zegarków aktualne modowe trendy.

Druga statuetka uhonorowała markę Artelioni, która zdobyła największe uznanie jury spośród marek oferujących biżuterię popularną. Nietuzinkowe dodatki, balansujące od nawiązań do stylu boho, przez romantyczne detale, aż po spektakularne formy z odrobiną awangardy, wyróżniono już po raz drugi - pierwszą statuetkę Doskonałość Mody 2015 przyznano marce tuż po udanym debiucie na polskim rynku.

Galę poprowadzili wspólnie redaktor naczelny „Twojego STYLU” Jacek Szmidt i jego zastępczyni Joanna Nojszewska, a zwycięzców poszczególnych kategorii wytypowało jury w składzie: Kasia Sokołowska, Joanna Bojańczyk, Zuza Krajewska, Vasina, Joanna Nojszewska, Katarzyna Pluta-Białek, Karolina Tomaszewicz, Maciej Brzozowski oraz Wojciech Rostowski. Nagrodzone polskie i zagraniczne marki są związane z szeroko pojętą modą - od superekskluzywnej po popularną; prestiżowy tytuł otrzymują także wyróżniające się miejsca, wydarzenia i utalentowani debiutanci. Jubileuszową galę uświetniła prezentacja odświeżonego „Twojego Stylu”, którego odmieniony numer właśnie pojawił się w sprzedaży, oraz obecność znakomitych gości, m. in: Kasi Sokołowskiej, Marii Sadowskiej, Anny Wyszkoni, Moniki Olejnik, Olgi Bołądź, Małgorzaty Ostrowskiej i wielu innych.