Kobieta Roku Glamour 2020

Kobieta Roku Glamour 2020

2020-11-07

Pięć laureatek i jeden laureat odebrało statuetki wykonane w pracowniach Apart. Marka od lat partneruje cenionemu plebiscytowi magazynu Glamour, który nagradza wyjątkowe kobiety, a od niedawna także mężczyzn.

Finał plebiscytu Kobieta Roku Glamour 2020 odbył się w zmienionej formule ze względu na ograniczenia związane z sytuacją pandemiczną, ale kapituła jak zwykle stanęła na wysokości zadania, nagradzając osoby szczególnie wyróżniające się i odnoszące sukcesy na różnych polach.

Zwyciężczynią w kategorii Styl została Julia Wieniawa, nowa ambasadorka Apart i młoda gwiazda, która ma coraz więcej sukcesów na koncie oraz rzesze fanów. Aktorkę doceniono nie tylko za świetne wyczucie mody, ale także za odwagę we wspieraniu mniejszości. W kategorii Misja statuetkę przyznano Annie Puśleckiej, znawczyni mody, dziennikarce i dyrektor kreatywnej KTW Fashion Week, którą nagrodzono za zaangażowanie w problematykę chorych onkologicznie kobiet. Rosalie odebrała statuetkę w kategorii Popkultura, a nagrodzono ją za płytę „IDeal”. Karolinę Cwalinę - Stępniak i Magdalenę Linke - Koszek wyróżniono tytułem za stworzenie platformy Her Impact, wspierającej kobiety na rynku pracy i w rozwoju kariery. Ikoną tegorocznej edycji nagród Glamour okrzyknięto Beatę Kozidrak za ponadczasowy wydźwięk pisanych przez artystkę tekstów piosenek, a jedynym mężczyzną w gronie nagrodzonych został Ralph Kamiński, którego doceniono za talent, charyzmę i niesamowitą wrażliwość.

Zamiast tradycyjnej gali, redaktor naczelna magazynu Glamour Katarzyna Dąbrowska przeprowadziła wywiady z wyróżnionymi stylowymi statuetkami, za stworzenie których odpowiedzialna była marka Apart.