Jeździecki sezon 2020 z Albertem Riele

Jeździecki sezon 2020 z Albertem Riele

2020-10-19

Albert Riele to marka szwajcarskich zegarków premium, która jako partner lub sponsor wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia. Jako sponsor Polskiego Związku Jeździectwa, marka była obecna podczas rywalizacji najlepszych zawodników w czasie najważniejszych konkursów.

Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody w Jakubowicach cieszą się uznaniem wielbicieli hippiki, a na zawodach zjawiła się czołówka zawodników. W kategorii seniorów, mistrzowski tytuł z ubiegłego roku obronił Wojciech Wojcianiec na koniu Chintablue, a za nim uplasowali się Jarosław Skrzyczyński i Krzysztof Ludwiczak. W Ladies Cup z kolei triumfowała Klaudia Siarkiewicz na koniu Andigo Al Z, drugie miejsce zdobyła Aleksandra Kierznowska, a trzecie Natalia Palmowska. Na najlepszych czekały oczywiście ekskluzywne zegarki z logo Albert Riele. Wyłoniono także zwycięzców w kategoriach Juniorzy i Młodzi Jeźdźcy oraz w grupie dziecięcej.

Emocji nie zabrakło także podczas Finału Polskiej Ligi Jeździeckiej w Warniku niedaleko Szczecina. Z 95 punktami, zwycięzcą kategorii Złotej został Adam Grzegorzewski, który triumfował także w kategorii Srebrnej. Zwycięzca Ligi otrzymał ekskluzywny zegarek marki Albert Riele, sponsora Polskiego Związku Jeździeckiego. Dżokej został także wybrany najlepszym jeźdźcem turnieju. Damski model z logo Albert Riele otrzymała z kolei Daria Kobiernik, okrzyknięta najlepszą amazonką Finału.

Ze swoją wspaniałą, długoletnią historią, zegarki marki Albert Riele doskonale wpisują się w wykwintny i niezwykle szlachetny charakter dyscypliny sportowej, jaką jest jeździectwo.