Apart partnerem strategicznym PAH

Apart partnerem strategicznym PAH

2021-11-09

Zaangażowanie społeczne i pomoc potrzebującym zawsze były dla nas ważne. Program Pajacyk to potrzebna inicjatywa i cieszymy się, że możemy stać się jej częścią. Apart od wielu lat angażuje się w akcje, których celem jest wspieranie osób w potrzebie i promowanie odpowiedzialnego zaangażowania biznesu. Polska Akcja Humanitarna to organizacja, która od lat z sukcesami wspiera najmłodszych. Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do grona jej partnerów i jako firma dołożyć swoją cegiełkę do jej działania – komentuje współpracę Michał Stawecki, Dyrektor Marketingu APART.

Apart w ramach współpracy z PAH wspiera dwa główne działania prowadzone w ramach programu Pajacyk – projekt wsparcia żywnościowego oraz pomocy psychospołecznej. W ramach tych inicjatyw Pajacyk zapewnia pomoc dla dzieci i młodzieży ze środowisk defaworyzowanych poprzez finansowanie dożywiania w szkołach i placówkach opieki dziennej, a także wspiera dostęp dzieci do profilaktyki i leczenia problemów psychologicznych.

Bardzo się cieszymy, że Apart postanowił zaangażować się w naszą pomoc dla dzieci i młodzieży w Polsce. Takie wsparcie jest niezbędne, gdy mówimy o młodych osobach, których rodziny znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej i osobistej. Dzięki współpracy PAH i Apartu będziemy mogli zapewniać pomoc dla jeszcze większej liczby potrzebujących dzieci i młodzieży – dodaje Helena Krajewska z Biura Prasowego PAH.

Polska Akcja Humanitarna to nie jedyna organizacja z którą współpracuje Apart. Firma wspiera też m.in. Fundację Różowej Wstążki, Fundację TVN oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Apart jest też partnerem wielu projektów charytatywnych, takich jak Wielki Mecz TVN czy Kalendarz Dżentelemeni.