Bartosz Zmarzlik ambasadorem marki Aztorin

Bartosz Zmarzlik ambasadorem marki Aztorin

2021-07-06

Emocje, pasja i dynamika - z tym kojarzony jest żużel, dyscyplina, za którą stoi rzesza wiernych kibiców w Polsce. Marka Aztorin przez lata wspierała cykl FIM Speedway Grand Prix wyłaniający Indywidualnego Mistrza Świata. Dlatego wybór nowego ambasadora marki wydaje się oczywisty - został nim Bartosz Zmarzlik.

Markę Aztorin znam bardzo dobrze od wielu lat, a w domu mam pokaźną kolekcję zegarków, które odbierałem stając na podium podczas turniejów Speedway Grand Prix – mówi Bartosz Zmarzlik.

- Bardzo cieszę się na rozpoczęcie współpracy z Aztorin. To marka dla aktywnych osób, do których ja również się zaliczam.

Bartosz Zmarzlik to zawodnik, którego żadnemu fanowi czarnego sportu nie trzeba przedstawiać - jak dotąd już dwukrotnie sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. W 2019 roku dokonał tego po raz pierwszy, zdobywając złoty medal jako trzeci polski żużlowiec w historii. Wspomniany sukces spowodował, iż w tym samym roku Zmarzlik - głosami fanów - sięgnął po zwycięstwo w plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Rok później Ambasador marki Aztorin powtórzył swój sportowy sukces, po raz drugi zdobywając złoty medal mistrzostw świata.

Od początku swojej kariery sportowej 26-latek związany jest z drużyną Stali Gorzów Wielkopolski, z którą zdobył aż siedem medali Drużynowych Mistrzostw Polski. Rozwijając swoje umiejętności w klubie z województwa lubuskiego od 2010 roku, zdążył również zdobyć złoty medal w Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, trzy srebrne w Indywidualnych Mistrzostwach Polski oraz wiele innych laurów w występach indywidualnych oraz z żużlową reprezentacją Polski.

Wybitny żużlowiec jest wielbicielem motoryzacji, a szczególnie dawnych modeli w stylu retro. Zdjęcia do sesji marki Aztorin z udziałem Bartosza Zmarzlika zrealizowano w otoczeniu prawdziwych perełek motoryzacji. Utytułowany zawodnik prezentuje męskie dodatki oraz zegarki sygnowane logo Aztorin. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć specjalnego, oficjalnego modelu FIM SGP. To wyjątkowy czasomierz, w którym pasjonata żużla zachwycą nawiązujące do tego sportu detale - m.in. pasek zdobi faktura przypominająca bieżnik opony, tarczę tekstura zainspirowana łańcuchem, a na wskazówce sekundnika umieszczono flagę w szachownicę. Ten zegarek to hołd dla najlepszych zawodników i kibiców tej dyscypliny. Z zegarkami współgrają męskie dodatki biżuteryjne z logo Aztorin, w tym bransolety z elementami wykonanymi ze stali szlachetnej, skóry oraz lawy wulkanicznej, a także męskie sygnety. W ofercie marki są także spinki do mankietów, męskie obrączki, naszyjniki i inne akcesoria. Ekspresyjny styl zarówno zegarków, jak i męskiej biżuterii marki Aztorin doskonale współgra z energią oraz temperamentem, jakie kojarzą się ze sportem żużlowym. Bartosz Zmarzlik jest uosobieniem tych cech w mistrzowskim wydaniu.