Apart partnerem Gali #Hashtagi Roku 2021

Apart partnerem Gali #Hashtagi Roku 2021

2021-07-02

Gala #Hastagi Roku to plebiscyt nagradzający influencerów, tiktokerów oraz blogerów, którzy kreują oryginalne i angażujące treści, aktywujące odbiorców. W roli prowadzącej wystąpiła Ania Zając - influencerka modowa, inicjatorka bloga Fashionable.com.pl, pomysłodawczyni i współorganizatorka wydarzenia, a partnerował jej dziennikarz Andrzej Sołtysik. Galę uświetnił występ muzyczny Magdy Beredy, która otrzymała nagrodę Influencerki Roku w 2019 roku.

Na uroczystości w Teatrze Scena Monopolis pojawiły się gwiazdy oraz znani twórcy internetowi: Maciej Dowbor, Qczaj, Patrycja Sobolewska, Olga Kalicka, Magda Bereda, Matteo Brunetti, Siostry ADIHD, Bakusiowo, Tomasz Kammel.

Wyróżnienia otrzymali: Ola prowadząca bloga Styloly w kategorii „Bloger Roku”; Ola prowadząca kanał Ola Tataka w kategorii „Instagrammer Roku”; Kaja i Mateusz prowadzący kanał Globstory w kategorii „Youtuber Roku”; Ewa Zawda znana jako Dobra Faza w kategorii „TikToker roku”; Modelka i zwyciężczyni 7 edycji programu Top Model Kasia Szklarczyk w kategorii „Osoba kreatywna w sieci”; Małgorzata Rozenek - Majdan znana prowadząca z programu Projekt Lady w kategorii „Power Influencer”; Aktorka Joanna Koroniewska- Dowbor w kategorii „Influencer Roku”; Monika prowadząca kanał Dzieciaki Cudaki w kategorii „Odkrycie Roku”; Dyrektor kreatywna marki La Mania Joanna Przetakiewicz w kategorii „Influencer odpowiedzialny społecznie”. Wśród nagrodzonych byli również laureaci nagród specjalnych od partnerów i sponsorów wydarzenia. Byli to: Ania prowadząca bloga Bez Architekta z nagroda specjalną od Miasta Łodzi; Autorka Blanka Lipińska z nagrodą specjalną od „Twój Cel to”; Agnieszka Trolese prowadząca kanał Taste and Travel z nagrodą specjalną od „Monopolis”; Joanna prowadząca kanał Manufaktura Splotów z nagrodą specjalną od „Twój Styl” oraz aktorka, piosenkarka i ambasadorka Apart Julia Wieniawa z nagrodą specjalną właśnie od marki Apart.