Kolejna statuetka Superbrands w kolekcji Apart!

Kolejna statuetka Superbrands w kolekcji Apart!

2021-09-30

Firma Apart ponownie została wyróżniona statuetką Superbrands, tym razem za 2021 rok. To nagrody dla najsilniejszych marek na polskim rynku, a laureaci są wyłaniani w procesie weryfikacyjnym z udziałem konsumentów oraz niezależnych ekspertów zasiadających w Radzie Marek.

Gala finałowa, podczas której wręczono statuetki przedstawicielom nagrodzonych 33 podmiotów odbyła się w stołecznym hotelu Sheraton. Apart sięgał po to cenne wyróżnienie już kilkanaście razy, mając także na koncie specjalne tytuły Superbrands Polska marka oraz Created in Poland. Kolejna statuetka jest potwierdzeniem konsekwencji w działaniu i utrzymującej się na najwyższym poziomie siły marki oraz jej wizerunek w oczach konsumentów, którzy opiniują te obszary. Sondażem z ich udziałem jest objętych 2 tysiące podmiotów.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „the new normal”, nawiązujące do zmian, jakie z pewnością w związku z pandemią zajdą w takich dziedzinach, jak marketing, PR czy branding. Galę wręczenia tytułów Superbrands 2021 uświetnił występ Laury Godziejewskiej z towarzyszeniem Jazz Bandu.