Albert Riele partnerem Cavaliada Tour 2021/2022

Albert Riele partnerem Cavaliada Tour 2021/2022

2022-02-25

Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele po raz kolejny towarzyszyła w roli partnera cyklowi prestiżowych halowych zawodów jeździeckich Cavaliada Tour. Gospodarzami kolejnych odsłon rywalizacji były cztery miasta - Warszawa, Poznań, Sopot i Kraków.

Cavaliada to największe tego typu zawody w Polsce, w których zawodnicy mierzą się w czterech konkurencjach: skoki przez przeszkody, powożenie, WKKW i ujeżdżanie. W jej ramach odbywa się także szereg innych konkursów jeździeckich, m.in. dla dzieci. Impreza posiada akredytację Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, dzięki czemu biorący udział w skokach przez przeszkody mogą zdobyć punkty wliczane m.in. do światowego rankingu. Cavaliada, której towarzyszą widowiskowe pokazy oraz targi to znakomita okazja nie tylko dla zawodników, ale także widzów, którzy tłumnie podziwiają wyczyny jeźdźców i piękno koni. Zegarki z logo Albert Riele, marki założonej w Szwajcarii w drugiej połowie XIX wieku i sponsora Polskiego Związku Jeździectwa otrzymują zwycięzcy dwóch konkursów - efektownej rywalizacji Venus vs. Mars oraz Grand Prix. W tym roku w pierwszej z kategorii indywidualnie triumfowała Agnieszka Olszewska na koniu Jansol VDL (kobieca grupa Venus), a drużynowo lepsza okazała męska ekipa, czyli Mars. To właśnie ci zawodnicy otrzymali luksusowe zegarki marki dostępnej wyłącznie w Apart. Czasomierz z kolekcji Albert Riele odebrał także utytułowany Jarosław Skrzyczyński, wygrywając cały cykl Grand Prix i zdobywając punkty do rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

Ta edycja czterech imprez jeździeckich pod szyldem Cavaliada Tour za nami. To wspaniałe widowisko dla widzów i mnóstwo emocji sportowych na najwyższym poziomie dla uczestników.