Apart x Breitling świętują podwójny jubileusz

Apart x Breitling świętują podwójny jubileusz

2022-10-26

Marek Apart i Breitling nie trzeba przedstawiać. Poza tym, że są rozpoznawalne i cenione, łączy je coś jeszcze. W tym roku świętowały wspólnie podwójny jubileusz - 20 lat współpracy oraz 70 urodziny jednego z najbardziej kultowych zegarków z logo Breitling, czyli Navitimer. Wydarzenie odbyło się w klubie Jassmine w Warszawie i zgromadziło wielu wielbicieli zegarmistrzostwa z najwyższej półki.

Michał Stawecki - dyrektor marketingu Apart, który z ramienia marki pełnił rolę gospodarza wieczoru podkreślał, że Breitling to nie tylko luksusowe czasomierze, ale także bardzo świadoma swojej roli, wysoko ceniona manufaktura: „Breitling to marka, która tworzy z pasją i opowiada z pasją o zegarkach od pokoleń. Warta podkreślenia jest kolekcja damska, wysadzana diamentami. Złote modele tworzone są z pełną odpowiedzialnością za naszą planetę. Pochodzenie złota, przetop, cały proces produkcji tych zegarków jest kontrolowany. Breitling bardzo dba o środowisko i jako jedna z pierwszych marek luksusowych wprowadziła ekologiczne opakowania”.

Dlatego właśnie Apart jako marce, która od lat skupia się - poza kreowaniem biżuteryjnych trendów - na proekologicznych działaniach, tak doskonale współpracuje się od dwóch dekad z jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów zegarków ze światowej czołówki. W wieczornym evencie udział wzięli m.in. Martina Sigl, odpowiedzialna za PR marki Breitling oraz Thomas Hanauer - wybitny szwajcarski specjalista w dziedzinie zegarków, którego rodzina od lat jest związana z tą marką. Wydarzenie - poza uczczeniem dwóch wyjątkowych jubileuszów - było także okazją do prezentacji najnowszych modeli z sygnaturą Breitling, dlatego przyciągnęło oczywiście koneserów wysokiej klasy zegarmistrzostwa, czyli m.in.: Katarzynę Zielińską, Huberta Urbańskiego, Andrzeja Sołtysika z żoną Patrycją, Andrzeja Wronę z Zofią Zborowską - Wroną oraz Oliviera Janiaka. Klimat wieczoru z markami Apart i Breitling uświetnił muzyczną oprawą na żywo Saturn Jazz Band.