Bergstern partnerem PŚ w Skokach Narciarskich

2022-03-15

Official Timing Sponsor mistrzowskich zmagań skoczków to prestiżowy tytuł, który od wielu sezonów należy do marki Bergstern. W ramach PŚ w sezonie 2021/2022 to właśnie zegar z jej logo odmierzał czas zawodnikom na obiektach w Niżnym Tagile, Ruce, Wiśle, Klingenthal, Engelbergu i Zakopanem. Rywalizację czołówki światowych skoczków obserwują miliony wielbicieli tej dyscypliny, oglądając ich wyczyny na skoczniach na żywo lub przed telewizorami. Szczególnie emocjonujący dla zawodników i widzów jest Turniej Czterech Skoczni - w tym roku odbyła się jego jubileuszowa, 70 edycja. Jego zwycięzcą został świetnie spisujący się w tym sezonie Ryoyu Kobayashi. Po serii konkursów w ramach PŚ, liderem klasyfikacji generalnej został niemiecki skoczek Karl Geiger, na drugim miejscu uplasował się wspomniany już Japończyk Ryoyu Kobayashi, a trzecie miejsce zajmuje norweski zawodnik Halvor Egner Granerud. Drużynowo prowadzi w klasyfikacji niemiecka ekipa, przed Austriakami i Norwegami. Najlepsi skoczkowie, którzy stawali na podium w wybranych konkursach otrzymali oczywiście zegarki z logo ich partnera, czyli dostępnej tylko w Apart szwajcarskiej marki Bergstern.