See Bloggers 2022 – Apart partnerem festiwalu

See Bloggers 2022 – Apart partnerem festiwalu

2022-06-11

W łódzkim centrum Monopolis odbyła się kolejna edycja Festiwalu Twórców Internetowych See Bloggers. Apart ponownie był partnerem tego dwudniowego wydarzenia, a także sponsorem nagród #Hashtagi Roku oraz organizatorem warsztatów. To największe spotkanie działających w social mediach i blogosferze autorów.

Podczas Festiwalu Twórców Internetowych zawsze dużo się dzieje, a już same statystyki robią imponujące wrażenie - na VIII edycję See Bloggers do Łodzi zjechało 2500 uczestników i wzięło w nim udział aż 120 prelegentów - reprezentantów różnych zawodów, znanych i lubianych, także prężnie działających w sieci na różnorodnych polach. Swoimi doświadczeniami z biorącymi udział w wydarzeniu dzielili się m.in.: Dorota Wellmann, Andrzej Sołtysik, Agnieszka Hyży, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek - Majdan i wielu innych. Festiwal to platforma wymiany doświadczeń i jego istotną częścią są także warsztaty, podczas których można poznać na przykład tajniki przygotowywania atrakcyjnych materiałów internetowych. Apart zorganizował warsztaty z Natalią Sisik, która pokazała uczestnikom, jak tworzyć kreatywne reelsy.

Najważniejszą częścią Festiwalu jest gala wręczenia nagród #Hashtagi Roku, przyznawana w kilkunastu kategoriach. Marka Apart ufundowała statuetki dla wyróżnionych oraz upominki biżuteryjne, a także przyznała własną nagrodę, którą otrzymała Natalia Kusiak - podróżniczka, wielbicielka kuchni, autorka książki na ten temat i twórczyni projektu „Żeby się chciało”. W kolejnych kategoriach nagrodzono: Basię Szmydt (Bloger Roku), fredziownik_art, czyli Franka Bielaka (TikToker Roku), Sandrę Kubicką (Nagroda specjalna od Miasta Łodzi), Mariannę Gierszewską (Instagramer Roku), Kamilę Kalińczak (Odkrycie Roku), Mama Prawnik – Marzenę Pilarz-Herzyk (Nagroda Specjalna od magazynu Twój Styl), Davida Gaboriauda (Nagroda Monopolis), O matko i Córko – Paulinę i Katarzynę Błędowskie (Youtuber Roku), Agatę i Piotra Rubików (Nagroda Specjalna od Parku Rozrywki Mandoria), Paulinę Krupińską (Osoba Publiczna Aktywna w Sieci), Magdę Mołek (Dziennikarz – Influencer), Zaufaj Położnej (Nagroda Specjalna od Marki Sunew Med+) i Maxineczka – Joannę Ferdynus-Gołuszko (Nagroda Specjalna od Marki Oceansapart). Statuetki #Hashtag Roku sponsorowane przez Apart odebrały także: Agnieszka Woźniak-Starak (Stylowy Influencer), Martyna Wojciechowska (Influencer Roku) oraz Klaudia Halejcio (Power Influencer).