Statuetka Superbrands 2022 dla Apart!

Statuetka Superbrands 2022 dla Apart!

2022-09-21

Do pokaźnej kolekcji statuetek przyznanych Apart dołączyła kolejna - Superbrands Polska, tym razem za 2022 rok. To wyróżnienie marka otrzymywała w ubiegłych latach wielokrotnie, a wraz z najnowszą nagrodą są one potwierdzeniem stałego, wysokiego poziomu usług świadczonych na rynku. Superbrands jest niezwykle cennym tytułem, bo proces weryfikacyjny, który wyłania najsilniejsze polskie marki obejmuje udział konsumentów oraz ekspertów Konfederacji Lewiatan.

Gala finałowa 16. edycji Superbrands Polska odbyła się w warszawskim hotelu Sheraton. Podczas wydarzenia wręczono statuetki 26 wyróżnionym podmiotom, a także przyznano Nagrodę Honorową, którą za budowanie pozytywnego wizerunku kraju otrzymała Adriana Porowska za zaangażowanie w pomoc ukraińskim uchodźcom. To koresponduje z hasłem, jakie przyświecało tegorocznej edycji Superbrands, a było nim „człowieczeństwo”, związane z rosyjskim atakiem na Ukrainę i niespotykaną skalą pomocy, jaką otrzymali obywatele tego kraju uciekający przed wojną do Polski. Jak powiedziała prezeska Zarządu New Communications, partnera Superbrands w Polsce: „Tegoroczna edycja projektu bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potwierdziła, że silne marki są nam potrzebne. Potrzebujemy marek, które w niepewnych warunkach mają wiedzę i zasoby, by trwać, szukać rozwiązań i znajdować je. Marek, które inspirują i dają przykład zaangażowania oraz takich, które potrafią zrezygnować z tego, co opłacalne, na rzecz tego, co jest dobre dla świata i ludzi”. Nagroda dla Apart to kolejna statuetka Superbrands w kolekcji marki, która poprzednio otrzymała także tytuły Superbrands Polska Marka oraz Created in Poland. To potwierdzenie, że Apart od lat utrzymuje wysoki poziom, konsekwentnie buduje siłę i wizerunek marki, który doceniają badani na zlecenie Kapituły konsumenci. Odpowiedzialny za przeprowadzenie badań instytut ARC Rynek i Opinia obejmuje nimi 3 tysiące konsumentów, poddając ich ocenie 2 tysiące marek w stu kategoriach.

Gali wręczenia statuetek towarzyszył akcent muzyczny, który uświetnił wieczór. Dla gości wystąpili Laura Godziejewska oraz Trio Piotra Rodowicza.