Apart sponsorem plebiscytu #Wszechmocne 2025
Gala plebiscytu #Wszechmocne 2025 organizowanego przez serwis WP Kobieta po raz kolejny zgromadziła w warszawskim Hotelu Verte niezwykłe kobiety – inspirujące liderki, artystki, naukowczynie i społeczniczki, które swoją działalnością zmieniają świat na lepsze. Marka Apart, jako sponsor strategiczny wydarzenia, po raz kolejny miała zaszczyt uhonorować wyjątkową kobietę w kategorii #Wszechmocne w sieci.
Siła kobiet, które inspirują
Tegoroczna edycja plebiscytu przyniosła wiele wzruszeń i dowiodła, że kobieca moc ma wiele twarzy – od nauki, poprzez biznes, aż po działalność społeczną. Wyróżnienia #Wszechmocne 2025 przyznano m.in. w takich dziedzinach jak nauka, biznes, sztuka, sport, działalność społeczna, dziennikarstwo, macierzyństwo czy troska o planetę.
W skład jury plebiscytu weszły wybitne kobiety ze świata kultury, mediów i nauki – m.in. Joanna Przetakiewicz, Anita Sokołowska, Katarzyna Dowbor, Wiktoria Jakubowska-Karbowniczek, a także Magdalena Boczarska, ambasadorka marki Apart, która od lat wspiera inicjatywy promujące kobiecą siłę, empatię i autentyczność.
Wśród laureatek znalazły się m.in. Ewa Pajor (#Wszechmocne w sporcie), Kaśka Sochacka (#Wszechmocne w muzyce), Wiktoria Nowak (#Wszechmocne dla społeczeństwa), Hania Rani (#Wszechmocne w sztuce) oraz Dorota Dardzińska (#Wszechmocne w biznesie). W najważniejszej kategorii – #Wszechmocne wśród kobiet – uhonorowano Agnieszkę Sikorę, prezeskę fundacji Po DRUGIE, oraz Wiolettę Piwowarską, założycielkę fundacji PasjoDzielnia.
Apart nagradza #Wszechmocną w sieci
W imieniu marki Apart nagrodę w kategorii #Wszechmocne w sieci wręczyła Oktawia Staciewińska, Communications Manager marki Apart. W swojej przemowie podkreśliła, że w erze cyfrowej każda z nas może stać się siłą wpływu, ale nie każda potrafi robić to z empatią, autentycznością i odpowiedzialnością.
Tytuł #Wszechmocnej w sieci 2025 otrzymała Kinga Wierzbicka – twórczyni, która zdobyła serca internautów szczerością i pozytywnym przekazem. Jej filmiki na TikToku, w których pokazuje, co pakuje mężowi do pracy, stały się jednym z najpopularniejszych viralowych formatów w Polsce. Dzięki swojej naturalności i poczuciu humoru Kinga pokazuje, że internet może być miejscem dobra, ciepła i inspiracji.
Kobiety, które zmieniają rzeczywistość
Wszystkie nominowane w plebiscycie #Wszechmocne 2025 to kobiety, które swoją pasją, wrażliwością i siłą udowadniają, że można łączyć codzienność z misją inspirowania innych. To liderki, które działają na wielu polach, wykorzystując swoją energię do tworzenia zmian – zarówno w świecie rzeczywistym, jak i cyfrowym.
Wieczór uświetniły występy Natalii Szroeder i Sary James, a całość poprowadziła Anna Kalczyńska.
