Cechy produktu

Nr wzoru: AC.WM.2093651

Kategoria: Pióra wieczne

Marka: Waterman

Kolekcja EXPERT

Możliwy grawer do 20 znaków.

Opis produktu

Pióro wieczne Waterman Expert | Ciemnoczerwone z chromowanym wykończeniem | Cienka stalówka | Ozdobne etui

Pochwal się paryskim stylem i uatrakcyjnij swój dzień pracy z piórem wiecznym Waterman Expert. Jego bogato lakierowana powierzchnia i najwyższej klasy wykonanie odkrywają twórczego ducha drzemiącego w osobach piastujących najwyższe stanowiska. Każdy z tych luksusowych artykułów został wykonany we Francji i jest oferowany w stylowym etui Watermana. Produkt jest objęty 2-letnią międzynarodową gwarancją, którą można przedłużyć do 4 lat po zarejestrowaniu.

Kolekcja Expert

To, co wyróżnia linię Expert, to modne i niepowtarzalne metaliczne wykończenia połączone z ponadczasową formą. Bogato lakierowana powierzchnia, pełen elegancji kształt i najwyższej klasy wykonanie sprawiają, że pisanie jest nie tylko niezwykle komfortowe, ale i przyjemne.

Pióra Waterman Expert to symbol ambicji i sukcesu, niezrównane połączenie doskonałości i zaawansowania, dzięki czemu stają się one idealnym narzędziem do pisania najwyższej jakości – dla prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach.  Sprawi przyjemność podarowane w prezencie tak samo jak sprawione samemu sobie.

Zobacz pióra z kolekcji Expert

Długopisy Waterman Expert to pełen elegancji, a zarazem niezwykle opływowy kształt. Elementy te zapewniają najwyższy komfort oraz poczucie pewności podczas pisania. Do tego wyrazisty kolor, bogato lakierowana powierzchni i kunsztowne wykonanie sprawią, że pisanie będzie nie tylko wygodne, ale i przyjemne.

Zobacz długopisy z kolekcji Expert
Logo Waterman

Marka Waterman

Założona w 1883 roku przez doradcę ubezpieczeniowego Lewisa Edsona Watermana marka, do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych, jeśli chodzi o przybory piśmiennicze.

Innowacyjność, jakość, niezawodność, kunsztowne rzemiosło i elegancki design piór wiecznych i długopisów Waterman to cechy, które od dziesięcioleci dają użytkownikom pewność wyrażania własnego stylu.


Inni Klienci oglądali również


Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)