Choker to rodzaj krótkiego naszyjnika noszonego na szyi. Jego delikatny łańcuszek podkreśla szyję i wysmukla ją. W kolekcji Apart można odnaleźć minimalistyczne złote chokery ozdobione subtelnymi zawieszkami, jak i wyraziste chokery ze stali szlachetnej. Warto uzupełnić szkatułkę na biżuterię o modny choker, który podkreśli indywidualny styl kobiety i doda szyku.

Choker – królujący modowy trend

Minimalistyczna, a zarazem efektowna biżuteria jaką jest choker, zyskała rzeszę fanek wśród kobiet. Ich ponadczasowość sprawia, że prezentują się fenomenalnie z casualowymi stylizacjami, jak i wieczorowymi kreacjami. Złote chokery wyglądają niezwykle zjawiskowo noszone samodzielnie, ale również w połączeniu z innymi dłuższymi łańcuszkami czy bransoletką do kompletu. Podwójny choker z elementami żółtego i białego złota to modny biżuteryjny trend uwielbiany przez nastolatki. Choker ze stali szlachetnej, jak i choker z mosiądzu ze szklanymi elementami zachwycają oryginalnym wzornictwem.

Choker na prezent

Kolekcja chokerów zachwyca różnorodnością. Wśród nich można odnaleźć choker z krzyżykami, kołami i rozetami stanowiące doskonałe dopełnienie dziennej stylizacji. Równie urzekający jest choker na szyję z możliwością grawera. Ta filigranowa damska biżuteria to trafny prezent dla dziewczynki w każdym wieku.