back to school piora i dlugopisy

Biżuteria Disney – idealna na back to school!

Przewodniki Zakupowe 2023-08-11 PRZECZYTASZ W 2 MINUTY

Back to school i przygotowania do powrotu do szkoły to czas pełen emocji i radości. Nowe plecaki, uzupełnione piórniki i odświeżona garderoby przed rozpoczęciem nauki w kolejnej klasie to nie wszystko. Warto mieć na uwadze element niekoniecznie obowiązkowy, acz niewątpliwie niezwykle miły. Mowa o upominku na rozpoczęcie roku szkolnego. Idealnie sprawdzi się biżuteria Disney by Apart.

Na początek kilka informacji, o których warto pamiętać:

  • Z pewnością drobny upominek umili powrót do szkoły. Może być to pióro lub długopis, biżuteria lub zegarek.

  • Niebanalnym i zachwycającym pomysłem na back to school będzie zakup biżuterii z limitowanej kolekcji Disney 100 powstałej z okazji 100 urodzin Disneya.

  • Warto pomyśleć także o zakupie zegarka z okazji powrotu do szkoły. W ofercie Apart znaleźć można modele tradycyjne, wskazówkowe, jak i dziecięce smartwatche.

Prezent z okazji back to school

Powrót do szkoły to swego rodzaju wyjątkowy moment. Rozpoczęcie nauki w kolejnej klasie, czy tym bardziej szkole, zasługuje na podkreślenie. Idealnym uhonorowaniem tego dnia będzie wręczenie uczniowi upominku.

JJaki prezent z okazji back to school będzie odpowiedni? Świetnie sprawdzą się artykuły piśmiennicze. Długopisy i pióra w ofercie Apart to ogromny wybór możliwości. Z pewnością uda się znaleźć model dopasowany do preferencji ucznia i jego umiejętności. Warto jednak pamiętać, że podobnie jak uczniowie, do szkół po wakacyjnej przerwie wracają także nauczyciele. Uhonorowaniem i motywacją do dalszej pracy może być długopis lub wieczne pióra marki Parker lub Waterman.

CZYTAJ WIĘCEJ: Back to school: pióra i długopisy

Biżuteria Disney by Apart

Kolekcja Disney by Apart to wzory i modele biżuteryjne cieszące się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem. Uwielbiane od lat myszki Miki i Minnie to tylko niektórzy bohaterowie kolekcji.

Wśród wzorów i modeli biżuteryjnych znaleźć można także podobizny Lilo i Stitcha, Daisy czy bohaterki kultowej bajki Kraina Lodu.

Kolekcja Disney by Apart to kolczyki, zawieszki i bransoletki, które pięknie prezentować się będą noszone przez uczennice (i nie tylko) w każdej klasie. Znaleźć można zarówno biżuterię ze srebra, jak i srebra pozłacanego. Motyw Myszki Miki i Minnie pojawia się również zdobiony cyrkoniami, emalią czy spinelami. Z pewnością taki prezent wręczony z okazji back to school zachwyci i będzie umilał szkolną codzienność.

CZYTAJ WIĘCEJ: Zobacz materiał wideo z kolekcją Disney

Kolekcja Disney 100

Z okazji 100 urodzin Disney jej bohaterów – myszki Minnie i Miki spotkać można w kolekcjach Disney by Apart oraz AM:PM Disney z zegarkami. To limitowana kolekcja z wyjątkowymi wizerunkami myszek, nawiązującymi do ich wizerunku z lat 30. poprzedniego wieku. Minnie, zamiast wywiązanej we włosach kokardy, ma na głowie kapelusz z charakterystyczną dla niej w tamtym czasie stokrotką.

Limitowana kolekcja Disney 100 to kolczyki, naszyjnik i bransoletka z Myszką Miki lub Minnie. Pięknie prezentować się będą noszone razem, jak i każdy z elementów zakładany oddzielnie. Oczywiście w każdej odsłonie – biżuteria Disney 100 spodoba się małym dziewczynkom, nastolatkom i uzupełni niejedną „dorosłą” stylizację.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wyjątkowa biżuteria na 100 urodziny Disneya

W licencjonowanej kolekcji, dostępnej w Apart marki AM:PM dostępny jest także specjalny zegarek z okazji 100-lecia Disneya. Jego dużą białą tarczę zdobi logo Disney 100 oraz logo marki zegarka.

Głównym jednak elementem dekoracyjnym jest hologramowa sylwetka Myszki Miki. Koperta oraz bransoleta zegarka wykonane zostały ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym.

Zegarek to niezwykły pomysł na prezent. Zwłaszcza z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. W przypadku tego wyjątkowego modelu każde spojrzenie na nadgarstek dostarczy mnóstwa radości, ale będzie miało również wymiar niezwykle praktyczny.

Zegarek na powrót do szkoły

Tradycyjny zegarek wskazówkowy wręczony jako prezent na back to school to z pewnością świetny pomysł. Szeroki asortyment dostępnych w Apart zegarków dziecięcych to gwarancja znalezienia modelu i wzoru najbardziej odpowiadającego gustom ucznia.

Jednak w dzisiejszych czasach nierzadko zegarek to za mało. Smartwatch dziecięcy w Apart to możliwość spersonalizowania urządzenia i wybór funkcji odpowiednich dla aktualnych potrzeb dziecka. To choćby datownik, alarm czy funkcja połączenia z telefonem.

Gotowi na back to school?

CZYTAJ WIĘCEJ: Zegarek dla dziecka – jaki wybrać?