Opis produktu

Nr wzoru: 511.CX.8900.VR.CZD19

Zegarek męski

Marka: Hublot

Kolekcja Classic Fusion


Mechanizm: Automatyczny

Kaliber HUB1112

Rezerwa chodu 42 h

Kamienie łożyskujące 25

Cechy: zegarek szwajcarski, wskazówkowy, sekundnik

Rodzaj koperty: Ceramika

Wymiary koperty: 45 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek kauczukowy

Zapięcie Motylkowe

Wodoszczelność: 50 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Zegarek w komplecie posiada dodatkowy pasek kauczukowy.

Limitowany do 100 sztuk męski zegarek Classic Fusion Diez Ceramic posiada charakterystyczną kopertę wykonaną z ceramiki. Mierząca 45 mm konstrukcja zawiera liczne szczotkowane i polerowane powierzchnie oraz charakterystyczne śrubki z tytanu na kształt litery H. Najciekawszym elementem zegarka Hublot jest znajdująca się pod antyrefleksyjnym szkłem szafirowym tarcza. Składa się ona z zewnętrznego pierścienia obracającego się wraz ze wskazówką minutową oraz wewnętrznego koła podążającego z ruchem wskazówki godzinowej. Innowacyjne rozwiązanie zastosowane w modelu Classic Fusion Diez dostarcza nieustannego spektaklu kolorów i kształtów.

Automatyczny zegarek Hublot napędza mechanizm HUB1112 o 42-godzinnej rezerwie chodu. Jego pracę podejrzeć można poprzez transparentny dekiel, na który naniesiono metaliczny autograf artysty. Szwajcarski zegarek Hublot Classic Fusion Diez Ceramic prezentowany jest na pasku kauczukowym z przeszyciem. Limitowana edycja zegarka CF Diez opakowana jest w oryginalne pudełko podkreślające wyjątkowość modelu. Do kompletu dołączono dodatkowy pasek kauczukowy. Męski zegarek Hublot Classic Fusion Diez Ceramic wyróżnia się wodoszczelnością na poziomie 5 barów.

Zegarmistrzostwo to wyjątkowa sztuka łącząca w sobie wiele dziedzin. Marka Hublot, będąc silnie związana ze światem artystycznym, często zaskakuje wyjątkowymi projektami. Powstały ze współpracy z Carlosem Cruz-Diez model jest kolejnym dziełem sztuki w bogatym portfolio marki Hublot. Classic Fusion Cruz Diez reprezentuje wykonywaną przez wenezuelskiego artystę sztukę kinetyczną, opartą na elementach ruchu i iluzji. Współpraca szwajcarskiego zakładu ze światowej klasy artystą jest wyrazem wizjonerskiej koncepcji zakładu, dla którego kontakt ze sztuką jest równie ważny, co tworzenie unikalnych zegarków.

O marce

Hublot jest spełnieniem marzenia, którego realizację zainicjował i poprowadził prezes Hublot, Jean-Claude Biver wspólnie z Ricardo Guadalupe, CEO firmy. Te dwie nieprzeciętne osobowości odpowiadają za zawrócenie marki Hublot na drogę oszałamiającego sukcesu, którego wymownymi przykładami są choćby takie modele jak Big Bang, King Power czy Classic Fusion, dzisiaj symbole rewolucyjnych przemian, jakie dokonują się w tradycji.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)