Pióra wieczne

Symbol klasy i nienagannego stylu. Markowe pióra to doskonały prezent na specjalne okazje, podkreślający ich wagę. Dla posiadacza jest atrybutem wyznaczającym elitarność i status konesera.

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 26

Pióra wieczne

Wieczne pióro to jeden z najbardziej eleganckich przyrządów piśmienniczych. Jak działa pióro wieczne? W tym przypadku materiałem pisarskim jest ciekły atrament, który spływa do metalowej końcówki, zwanej stalówką, pod wpływem grawitacji.

Jak pisać wiecznym piórem?

Pisanie wiecznym piórem nie wymaga ani szczególnego ściskania samego pióra, ani dociskania stalówki do papieru. Odpowiedni profil i właściwe ułożenie pióra wiecznego w dłoni sprawia, że w przypadku dłuższego pisania ręka nie tyle się nie męczy, co relaksuje.

Dla kogo wieczne pióro?

Pisanie wiecznym piórem, choć pozornie wydaje się tzw. wyższą szkołą jazdy, w związku z konstrukcją wiecznego pióra, jest bardzo wygodne i ma szansę przypaść do gustu każdemu. Zarówno uczniom, studentom, jak i osobom aktywnym od wielu lat zawodowo. Dostępność wzorów, modeli i kolorów wiecznych piór pozwoli na znalezienie tego idealnego.

Pióra wieczne Parker

W ofercie Apart dostępne są pióra wieczne marki Parker. Wśród nich znaleźć można wzory i modele o różnorodnej estetyce umożliwiające wybór konkretnego pióra wedle gustu. Wieczne pióra Parker zostały także zebrane wg kolekcji, co może ułatwić poszukiwanie tego idealnego. Pióra wieczne Parker są niezwykle eleganckie i charakteryzuje je niezawodna jakość od 1888 roku.

Pióra wieczne Waterman

Marka Apart ma w swojej ofercie także pióra wieczne marki Waterman. Ponadczasowa elegancja, i zjawiskowe detale to cechy wyróżniające każdy z modeli marki. Znaleźć można wzory bardziej klasyczne, jak i pióra wieczne Waterman w żywych kolorach. Wszystkie je łączy najwyższa jakość.

Pióra wieczne na prezent

Nie ulega wątpliwości, że pióro wieczne w prezencie to dobry pomysł. Co więcej – sprawdzi się idealnie na każdą okazję. Może zostać wręczone uczniom z okazji back to school, elegancko zapakowane zachwyci znalezione pod choinką, a wręczone 26 maja doskonale uhonoruje Dzień Mamy. Pióro wieczne na prezent z okazji awansu, urodzin czy uzyskania absolutorium – to również odpowiednie pomysły.

Pióro wieczne z grawerem

Wybrane modele piór wiecznych Parker i Waterman umożliwiają dodanie grawerunku. Wiele zależy jednak od konkretnego wzoru i modelu. Decydując się na zakup warto mieć tę formę personalizacji na uwadze. Z pewnością pióro wieczne z grawerem zachwyci osobę obdarowaną i będzie niezwykłą pamiątką na lata.

Pióra wieczne w Apart
Pióra kulkowe w Apart
Pióra wieczne Parker
Pióra kulkowe Parker
Pióra wieczne Waterman
Długopisy Parker
Długopisy Waterman