Komplety

Sortuj wg:

Zakup kompletu biżuterii podarowany w pięknym opakowaniu z logo Apart to doskonały pomysł na prezent, który uświetni rocznicę, urodziny, imieniny, a także inne szczególne okazje. Komplety składają się z kolczyków oraz zawieszki. Dodatkowym elementem niektórych kompletów jest także łańcuszek. W kolekcji możemy odnaleźć zarówno złote komplety z diamentami, jak i srebrne komplety z cyrkoniami. Pełne uroku srebrne komplety o świątecznym motywie to piękny prezent pod choinkę, który możemy podarować bliskiej osobie. Wybrane złote i pozłacane komplety, a także połyskujące cyrkoniami srebrne wzory są aktualnie objęte atrakcyjnym rabatem i ich cena jest o 30% niższa od regularnej.

Komplety dla niej

Połyskujący cyrkoniami złoty komplet kolczyków i zawieszki serce warto podarować bliskiej osobie na walentynki. Jako prezent urodzinowy dla nastolatki sprawdzą się minimalistyczne złote komplety gwiazdki, koła oraz skrzydła. W kolekcji odnajdziemy również delikatne złote komplety z diamentami oraz cyrkoniami. Wybrane złote komplety zdobią rubiny, topazy oraz kwarce. Komplety biżuterii Apart zdobione kamieniami szlachetnymi zapakowane w ozdobne pudełeczko prezentowe stanowią piękny prezent dla niej.

Komplety dla babci

Poszukując upominku z myślą o babci, warto wybrać jeden z kompletów od jubilera Apart. Srebrny komplet z cyrkoniami to ponadczasowa biżuteria, której błysk podkreśli kobiecą elegancję. Równie piękne są odsłony złotych kompletów z perłami będące trafnym wyborem na prezent dla babci.

Komplety dla dziewczynki

Wspaniałym podarunkiem dla dziewczynki będzie złoty i srebrny komplet kolczyków i naszyjnika Kids Collection ze zwierzęcym motywem. Podarowany w kolorowym opakowaniu dedykowanym najmłodszym sprawi wiele radości. W kolekcji można dostrzec również złote oraz srebrne komplety medalika z łańcuszkiem oraz krzyżyki. Są one pięknym prezentem, który możemy wręczyć w dniu ważnej uroczystości religijnej – chrztu, pierwszej komunii świętej czy bierzmowania.

Kolekcja Medaliki i krzyżyki

Medaliki i krzyżyki

Medalik czy krzyżyk noszony na szyi ma szczególne znaczenie. Są to bowiem tzw. sakramentalia, a więc przedmioty o charakterze religijnym, zbliżone w swym znaczeniu do sakramentów. Niewątpliwie jednak medaliki i krzyżyki jednocześnie pięknie i delikatnie zdobią.

Srebrne i złote medaliki i krzyżyki, zwłaszcza w komplecie z łańcuszkiem, będą idealnym prezentem komunijnym lub na chrzest. Marka Apart ma w swojej ofercie szeroki wybór biżuterii sakralnej, między innymi medalików, krzyżyków ze złota, srebra, pozłacanego srebra oraz dodatkowo wysadzanych kamieniami.

Zawieszka-medalik z łańcuszkiem

To szczególny rodzaj biżuterii, wydający się być tym najbardziej popularnym wśród dewocjonaliów. Złote i srebrne zawieszki i medaliki są jednak niewątpliwie wyjątkowymi produktami. Nie tylko ze względów wizualnych, ale również duchowych.

Medaliki z Matką Boską

W ofercie marki Apart znaleźć można szeroki wybór medalików z wizerunkiem Matki Boskiej. Są to zarówno zawieszki złote, jak i srebrne oraz te wysadzane kamieniami. Warto zwrócić uwagę na niebanalne, acz jednocześnie nadal klasyczne wzory, jak choćby sam wizerunek Maryi czy też swoiste „zamknięcie” go w szablonie w kształcie serca. Można pokusić się także o ażurowe zdobienia.

Medaliki z Jezusem

Równie ważnym i prezentowanym szeroko motywem są medaliki z postacią Jezusa, które dodatkowo można opatrzyć grawerunkiem. Będą z pewnością niezwykłym upominkiem. Podobnie jak srebrna zawieszka z wizerunkiem świętego Krzysztofa, patrona kierowców.

Szkaplerze

Jubiler Apart przygotował także szeroki wybór szkaplerzy. Szkaplerz to dosłownie wierzchnia część habitu w niektórych zakonach. Medalik szkaplerz, czy inaczej medalik szkaplerzny ma za zadanie symbolizować te same wartości duchowe. Charakterystyczna dla tego modelu biżuterii jest dwustronność. Na jego awersie znajduje się wizerunek Jezusa z Najświętszym Sercem, z kolei na rewersie dowolny wizerunek Matki Bożej.

Jeśli szukamy prezentu dla młodszych dzieci, sprawdzą się medaliki z aniołkami, których rolą będzie strzec malucha.

Zawieszka krzyżyk

Symbol krzyża silnie związany jest z wiarą. Niemniej w świecie biżuterii możliwe jest pewne odstępstwo od klasycznego wzoru na rzecz zdobienia. Dlatego krzyżyk będący zawieszką, pamiątką ważnej uroczystości religijnej, nie musi być już chowany. Przeciwnie. Ma szansę być przepiękną ozdobą noszoną z dumą i przyjemnością.

Zawieszka krzyżyk na łańcuszku jest bardzo często wybierany na prezent – zwłaszcza komunijny, czy też chrzcielny – zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, choć nie ma wątpliwości, że wiele modeli ma charakter uniwersalny, nawet te z dodatkowymi zdobieniami. Nieco mniejszy krzyż lub lekko zdobiony choćby cyrkoniami może być także niezwykłym upominkiem dla osoby starszej, przywiązanej do symboli wiary.

Biżuteria sakralna na prezent

Dlaczego właściwie medaliki i krzyżyki są tymi symbolami, po które sięga się w ramach prezentu niezwykle często? Pierwsza komunia święta czy chrzciny są tymi uroczystościami, gdzie niezwykle ważna jest symbolika wręczanego upominku. Podarunek w postaci zawieszki z łańcuszkiem będzie towarzyszył dziecku latami. W kolekcji znajdziemy medaliki o różnych kształtach – serce, owalne, kwadratowe czy prostokątne.

W ofercie marki Apart znaleźć można jednak również bransoletki i kolczyki, które stanowić mogą uzupełnienie klasycznego podarunku. Niebanalnym pomysłem może być biżuteria z baśniowej kolekcji Disney lub wyjątkowy zegarek, choćby z motywem Star Wars.

Dodatkowym prezentem będzie personalizacja poprzez grawerunek, który może zostać wykonany na wybranych modelach zegarków i biżuterii dla dzieci.